Błąd: System thread exception not handled

Witam! Mam problem z komputerem, wszystko działało normalnie do czasu podpięcia nowej klawiatury, gdy włączam grę Fortnite wywala właśnie taki BSOD, ale nie zawsze, zawsze po ponownym uruchomieniu systemu gra normalnie startuje, natomiast, gdy kilkam zamknij i potem właśnie uruchamiam komputer, wywala tego BSOD'a. Co robić? Dodam, iż nie mogę otworzyć pliku na temat bsoda, gdyż podczas jego trwania dochodzi do 100% i nic się nie dzieje, żadnego restartu, nic.

Witaj __123__,

Proszę spróbować spróbować zastosować poniższe kroki naprawcze w celu naprawy tego problemu.

Otwórz Wiersz polecenia z prawami administratora (prawym przyciskiem myszy kliknij na przycisk Start i z menu wybierz odpowiednią pozycję) wpisz powershell, zatwierdź przyciskająćEnter następnie wpisz komendę sfc /scannow i również zatwierdź poprzez naciśnięce Enter. Zamknij okno Wiersza poleceń i otwórz je ponownie wpisująć jeszcze raz komendę sfc /scannow.

Przetestuj jeżeli to nie naprawi problemu poniżej została opisana porcedura naprawy błędów niebieskiego ekranu. 

 

Spróbuj skorzystać z porad zamieszczonych na tej stronie https://support.microsoft.com/pl-pl/help/14238/windows-10-troubleshoot-blue-screen-errors .

 

Po wystąpieniu błędu niebieskiego ekranu w systemie tworzony jest tzw. plik małego zrzutu pamięci. Zawiera on niezbędne informacje przy pomocy których można spróbować zdiagnozować problem.

 

Przesyłam link do artykułu w którym znajdziesz informacje potrzebne do rozwiązania problemu. W celu skutecznej naprawy należy pozyskać plik małego zrzutu pamięci i przeanalizować go.

 

Pomoc przy analizie tych plików możesz spróbować uzyskać na tym forum. Forum jest dostępne w języku angielskim.

 

W razie dodatkowych pytań prosimy o ponowny kontakt.

Pozdrawiam,
Mirosław

Liczba osób, które uznały tę odpowiedź za pomocną: 52

·

Czy ta odpowiedź była przydatna?

Przykro nam, że odpowiedź nie była pomocna.

Świetnie! Dziękujemy za opinię.

W jakim stopniu zadowala Cię ta odpowiedź?

Dziękujemy za opinię. Pomoże nam ona w ulepszeniu witryny.

W jakim stopniu zadowala Cię ta odpowiedź?

Dziękujemy za opinię.

 
 

Informacje o pytaniu


Ostatnio aktualizowane: maja 15, 2024 Liczba wyświetleń: 54 579 Dotyczy: