Nie mogę zainstalować aktualizacji. Kod błedu 0x800f0984

Witam, przychodzę z jednym problemem, otóż od ponad tygodnia nie moge zainstalowac aktualizacji, pokazuje mi sie blad pt. "Wystąpiły problemy podczas instalowania aktualizacji, ale ponowimy próbe później..."

Proszę o pomoc, co robić?? Chcialabym miec aktualnego Windowsa.

Korzystamy z usług tłumaczeniowych, by wesprzeć naszych użytkowników. Przepraszamy za wszelkie błędy gramatyczne.



Witaj OliwiaER,

Dzień dobry! Jestem John Dev użytkownikiem systemu Windows, takim jak ty i chętnie ci pomogę. Wiem, że było to dla ciebie trudne, bądź pewien, że zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby ci pomóc. Jaka jest bieżąca wersja i edycja systemu Windows? Naciśnij Start, a następnie kliknij Ustawienia (ikona koła zębatego), wybierz System, a następnie Informacje.

Wypróbuj poniższe metody.

**Uruchom narzędzie do rozwiązywania problemów z usługą Windows Update

Naciśnij Start, a następnie kliknij Ustawienia (ikona koła zębatego)
Wybierz opcję Aktualizacja i zabezpieczenia > rozwiązywanie problemów
Wybierz dodatkowe narzędzia do rozwiązywania problemów
W obszarze Get Up and Running (Uruchamianie i uruchamianie) wybierz pozycję Windows Update
Uruchom narzędzie do rozwiązywania problemów

**Upewnij się, że usługa Windows Update i usługi inteligentnego transferu w tle są dostępne i działają.

Kliknij przycisk Start, wpisz services.msc w obszarze tekstów Rozpocznij wyszukiwanie, a następnie kliknij pozycję services.msc na liście programów. Jeśli zostanie wyświetlony monit o hasło administratora lub potwierdzenie, wpisz hasło lub kliknij przycisk Kontynuuj.

Kliknij dwukrotnie pozycję Usługa inteligentnego transferu w tle.
Jeśli na polu Stan uruchomienia jest lista Zatrzymane, kliknij przycisk Start, a następnie kliknij przycisk OK. Jeśli stan to Uruchomione, kliknij prawym przyciskiem myszy, a następnie wybierz Uruchom ponownie

Kliknij dwukrotnie pozycję Windows Update.
Jeśli na polu Stan uruchomienia jest lista Zatrzymane, kliknij przycisk Start, a następnie kliknij przycisk OK. Jeśli stan to Uruchomione, kliknij prawym przyciskiem myszy, a następnie wybierz Uruchom ponownie

**Spróbuj uruchomić SFC i DISM, aby sprawdzić, czy nie ma błędów systemowych i uszkodzonych plików.
https://support.microsoft.com/pl-pl/help/402652...
Następnie uruchom ponownie komputer

**Możesz wypróbować dodatkowe metody w poniższym artykule pomocy technicznej, jeśli to pomoże.
https://support.microsoft.com/pl-pl/windows/tro...

Proszę dać mi znać, jeśli to pomoże lub jeśli masz jakieś dalsze obawy.

Pozdrowienia

John DeV
Niezależny Doradca

1 osoba uznała tę odpowiedź za pomocną

·

Czy ta odpowiedź była przydatna?

Przykro nam, że odpowiedź nie była pomocna.

Świetnie! Dziękujemy za opinię.

W jakim stopniu zadowala Cię ta odpowiedź?

Dziękujemy za opinię. Pomoże nam ona w ulepszeniu witryny.

W jakim stopniu zadowala Cię ta odpowiedź?

Dziękujemy za opinię.

 
 

Informacje o pytaniu


Ostatnio aktualizowane: kwietnia 23, 2024 Liczba wyświetleń: 2 112 Dotyczy: