Kod zatrzymania : UNEXPECTED STORE EXCEPTION

Witam,mam problem z Windowsem 10,mianowicie podczas korzystania z komputera nagle wyłącza mi sie i zawiesza i wyskakuje to : 
Odpowiedź
Odpowiedź

Witaj SerMichu,

Spróbuj następującego rozwiązania w celu naprawy tego błędu:

 

Otwórz Wiersz polecenia z prawami administratora (prawym przyciskiem myszy kliknij na przycisk Start i z menu wybierz odpowiednią pozycję) wpisz powershell, zatwierdź przyciskająćEnter następnie wpisz komendę sfc /scannow i również zatwierdź poprzez naciśnięce Enter. Zamknij okno Wiersza poleceń i otwórz je ponownie wpisująć jeszcze raz komendę sfc /scannow.

Przetestuj jeżeli to nie naprawi problemu poniżej została opisana porcedura naprawy błędów niebieskiego ekranu. 

 

Spróbuj skorzystać z porad zamieszczonych na tej stronie https://support.microsoft.com/pl-pl/help/14238/windows-10-troubleshoot-blue-screen-errors .

 

Po wystąpieniu błędu niebieskiego ekranu w systemie tworzony jest tzw. plik małego zrzutu pamięci. Zawiera on niezbędne informacje przy pomocy których można spróbować zdiagnozować problem.

 

Przesyłam link do artykułu w którym znajdziesz informacje potrzebne do rozwiązania problemu. W celu skutecznej naprawy należy pozyskać plik małego zrzutu pamięci i przeanalizować go.

 

Pomoc przy analizie tych plików możesz spróbować uzyskać na tym forum. Forum jest dostępne w języku angielskim.

W razie dodatkowych pytań pisz.

Pozdrawiam,
Mirosław

Liczba osób, które uznały tę odpowiedź za pomocną: 107

·

Czy ta odpowiedź była przydatna?

Przykro nam, że odpowiedź nie była pomocna.

Świetnie! Dziękujemy za opinię.

W jakim stopniu zadowala Cię ta odpowiedź?

Dziękujemy za opinię. Pomoże nam ona w ulepszeniu witryny.

W jakim stopniu zadowala Cię ta odpowiedź?

Dziękujemy za opinię.

 
 

Informacje o pytaniu


Ostatnio aktualizowane: maja 15, 2024 Liczba wyświetleń: 66 985 Dotyczy: