Aktualizacja do Windows 10 nastąpiła bez mojej zgody.

Do niedawna byłem szczęśliwym posiadaczem Windows 7 proffesional. Otrzymywałem powiadomienia o możliwości aktualizacji do Windows 10, ktore ignorowałem. Mimo to mój system zaktualizował się bez mojej zgody w bardzo dziwnych okolicznościach. Otóż podczas gry online, nastąpiło zamknięcie tej gry, a następnie zamknięcie Windows, po czym pojawił się ekran informujący abym nie wyłączył komputera gdyż następuje aktualizacj do Windows 10. Wszystko to trwało kilka sekund, nie miałem żadnej możliwości wyboru lub powstrzymania tej aktualizacji. Dodam jeszcze że posiadam aktualna wersję oprogramowania antywirusowego KIS. Czy ktoś spotkał się z podobnym przypadkiem?

Z tego co wiem to dosyć sporo osób tak miało. Ty nie jesteś wyjątkiem. Jednak, jak chcesz wrócić do Windows 7 to nie ma z tym problemu w ciągu miesiąca od zdarzenia. Ja tak niedawno na czyimś laptopie przywróciłem Windows 7. Odpalasz komputer przez F8 i szukasz opcji, która pozwoli przywrócić go do poprzedniej kompilacji. I tyle w temacie. Później trzeba wyrzucić z powiadomień ikonę Windows 10 poprzez odinstalowanie odpowiedniej aktualizacji, a później ukryć tę aktualizację i jeszcze jedną.

Oczywiście jeżeli jednak Windows 10 Ci się spodoba i nie będzie się krzaczył to możesz się z nim zostać. W moim odczuciu działa dużo szybciej od Windows 7.

-------------------------------------------------------------------
Jeśli moja propozycja rozwiązała problem, proszę oznacz odpowiedź jako właściwą.

Czy ta odpowiedź była przydatna?

Przykro nam, że odpowiedź nie była pomocna.

Świetnie! Dziękujemy za opinię.

W jakim stopniu zadowala Cię ta odpowiedź?

Dziękujemy za opinię. Pomoże nam ona w ulepszeniu witryny.

W jakim stopniu zadowala Cię ta odpowiedź?

Dziękujemy za opinię.

 Masz windows 10 bo musiałeś wtedy mieć ustawione w windows update żeby automatycznie pobierało nowy system firmy Microsoft. I wtedy ładnie pobiera ci się w tle i instaluje bez zgody właściciela.

Liczba osób, które uznały tę odpowiedź za pomocną: 2

·

Czy ta odpowiedź była przydatna?

Przykro nam, że odpowiedź nie była pomocna.

Świetnie! Dziękujemy za opinię.

W jakim stopniu zadowala Cię ta odpowiedź?

Dziękujemy za opinię. Pomoże nam ona w ulepszeniu witryny.

W jakim stopniu zadowala Cię ta odpowiedź?

Dziękujemy za opinię.

 
 

Informacje o pytaniu


Ostatnio aktualizowane: marca 19, 2024 Liczba wyświetleń: 354 Dotyczy: