⚠ Windows Mağzası indirme sorunu 0x80073D05 ⚠

Bilgisayarda ki Windows mağazasından herhangi bir uygulama indirmeye çalıştığımda 0x80073D05 hatası veriyor bunun nedeni nedir :(. Lütfen yardım edin ! Teşekkürler. 
Yanıt
Yanıt

merhaba

yaşadığınız sorunla ilgili olarak aşağıdaki adımları uygulayın

sorununuzla ilgili olarak  her adımdan sonra sorunun çözülüp çözülmediğini gözlemleyin

1.adım

arama kutusuna >> wsreset  yazın >> entere basın cmd açılacak mağaza varsayılanlara sıfırlanacak ondan  sonra indirmeyi tekrar deneyin

2.adım

arama kutusuna cmd  yazın yönetici olarak çalıştırın

Dism /Online /Cleanup-Image /StartComponentCleanup

Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

SFC /scannow
  bittikten sonra bilgisayarı yeniden başlatın deneyin

3.adım

Windows Update bileşenlerini nasıl sıfırlarım?   Makalesindeki adımları uygulayın

4.adım

temiz önyükleme nasıl gerçekleştirilir makalesindeki çözüm önerilerini uygulayın sorunun çözülüp çözülmedigini gözlemleyin

5.adım

denetim masası >> arama kutusuna >> sorun gider yaz >> sorun gidermeye tıklayın >> sol üst köşede tümünü görüntüleye tıklayın >> Windows mağaza uygulamalarına tıklayıp sorunları taratın  uygulamaları tekrar yüklemeyi deneyin  

6.adım

uyuglamalar için sorun giderici buradan indirip çalıştırın

< Bu ileti veya öneriler size yardımcı olduysa "yanıt olarak işaretle"butonuna tıklayınız.>

Saygılarımla

tamer

5 kişi bu yanıtı yararlı buldu

·

Bu yanıt yararlı oldu mu?

Yardımcı olmadığı için üzgünüz.

Harika! Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Bu yanıttan ne kadar memnun kaldınız?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz sitemizi geliştirmemize yardımcı olmaktadır.

Bu yanıttan ne kadar memnun kaldınız?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Soru Bilgisi

Son Güncelleştirme: Mayıs 27, 2024 Görüntüleme: 2.978 Şunlara uygulanır: