Windows 10 Arama Çubuğunda Bazı Uygulamaların Simgeleri Gözükmüyor !

Şubatın başlarında -hatırladığım kadarı ile- bir güncelleme indirdim (windows 10 için) bundan sonra bu sorunla karşılaştım . Özellikle windows store uygulamaları gözükmüyor . Bu sorun için birçok yere baktım ama bir sonuç alamadım . Benim gibi bu sorunla karşılaşıp çözüm bulamayan bir sürü kişi var . Acaba Microsoft bu soruna bir çözüm getirdi mi ? İlginiz için teşekkür ederim ...

(( Aşağıda verilenler gibi , ayarlar , fotoğraflar , asphalt gibi windows store uygulamaların simgeleri gözükmüyor ...))

Kullanıcılarımıza yardımcı olmak için çeviri hizmeti kullanmaktayız. Lütfen dil bilgisi hatalarını affedin.

Merhaba, Gaith. Aşağıdakileri deneyin:
Başlat menüsüne sağ tıklayın > Windows Powershell'i seçin (yönetici)
Aşağıdaki komutu girin: [kod]Get-AppxPackage -AllUsers| Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_. InstallLocation)\AppXManifest.xml"}[/kod]

2 kişi bu yanıtı yararlı buldu

·

Bu yanıt yararlı oldu mu?

Yardımcı olmadığı için üzgünüz.

Harika! Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Bu yanıttan ne kadar memnun kaldınız?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz sitemizi geliştirmemize yardımcı olmaktadır.

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Kullanıcılarımıza yardımcı olmak için çeviri hizmeti kullanmaktayız. Lütfen dil bilgisi hatalarını affedin.

Merhaba, Gaith. Aşağıdakileri deneyin:
Başlat menüsüne sağ tıklayın > Windows Powershell'i seçin (yönetici)
Aşağıdaki komutu girin: [kod]Get-AppxPackage -AllUsers| Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_. InstallLocation)\AppXManifest.xml"}[/kod]

Hızlı yanıtınız için teşekkür ederim ...

Ancak maalesef bu komutu denedim ve bir sonuca varamadım . 

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz sitemizi geliştirmemize yardımcı olmaktadır.

Yanıtımda "[kod]" görüyorsanız, komuta {code} veya {/code} bölümlerini eklemeyin. Ben bu sadece olmalıdır bu yüzden dil çevirisi ile ilgili bir sorun olduğuna inanıyorum:

Get-AppXPackage -AllUsers| Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_. InstallLocation)\AppXManifest.xml"}

1 kişi bu yanıtı yararlı buldu

·

Bunu da denedim olmadı maalesef ...

Merhaba GaithAlkurdi,

Ben Paul, Microsoft Topluluğu Üyesiyim. Umarım endişende sana yardım edebilirim.

Sorunun nedeni olabilecek bozuk sistem dosyalarını denetlemek ve düzeltmek için lütfen System File Checker'ı kullanmayı deneyin. Lütfen bağlantıya bakın.
https://support.microsoft.com/help/4026529/wind...

Umarım yardımı olur. Herhangi bir soru geri sormak ve beni yayınlanmıştır tutmak çekinmeyin.

1 kişi bu yanıtı yararlı buldu

·

Soru Bilgisi

Son Güncelleştirme: Nisan 2, 2024 Görüntüleme: 1.704 Şunlara uygulanır: