Windows 11 23H2 Güncelleme Sorunu

Merhaba.

Windows 11 22H2 sürümünü kullanıyorum. Güncelleştirme kısmında güncel olduğumu görüntülüyorum fakat 23H2 sürümüne sahip değilim.

Bu nedenlerden dolayı Windows 11 Kurulum aracını indirerek güncelleme yapmayı denedim ancak "bu bilgisayar şu anda Windows 11 sistem gereksinimlerini karşılamıyor" hatasını aldım.

Sistem özellikleri:

16GB 4800MHz RAM

512GB SSD

RTX 3050Ti ekran kartı

Ryzen 5 6600H işlemci

Konuyla ilgili desteklerinizi rica ederim.

Kullanıcılarımıza yardımcı olmak için çeviri hizmeti kullanmaktayız. Lütfen dil bilgisi hatalarını affedin.

Merhaba Kerem,
Ben Sumit, Microsoft Topluluğu'ndaki sorgunuzu yanıtlamak için buradayım.

Sistem gereksinimleri geçemediği için büyük olasılıkla teklif edilmiyor. TPM, Güvenli önyükleme vb. AÇIK olarak ayarlanmış mı?

Aşağıdaki dosyayı kullanarak 23H2'ye güncellemeyi deneyin:

https://www.elevenforum.com/attachments/windows...

Umarım yardımcı olur ve daha fazla bilgi için bize güvenin. Herşey gönlünce olsun.
Sumit

Always include PC Specs, Make and Model of the device. Ensure all the latest quality updates have been installed. It may take multiple replies to reach a satisfactory answer.

2 kişi bu yanıtı yararlı buldu

·

Bu yanıt yararlı oldu mu?

Yardımcı olmadığı için üzgünüz.

Harika! Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Bu yanıttan ne kadar memnun kaldınız?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz sitemizi geliştirmemize yardımcı olmaktadır.

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Selam Sumit.

Sorunu bu bağlantı ile çözdüm:

Saygılarımla,
Kerem Karakaya

1 kişi bu yanıtı yararlı buldu

·

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz sitemizi geliştirmemize yardımcı olmaktadır.

Kullanıcılarımıza yardımcı olmak için çeviri hizmeti kullanmaktayız. Lütfen dil bilgisi hatalarını affedin.

Bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz - 23H2 sizin için yardımcı olmuş gibi görünüyor. Başka sorunuz yoksa, bir derecelendirme sağlayarak konuyu kapatabilirsiniz.
Sumit

Always include PC Specs, Make and Model of the device. Ensure all the latest quality updates have been installed. It may take multiple replies to reach a satisfactory answer.

1 kişi bu yanıtı yararlı buldu

·

Soru Bilgisi

Son Güncelleştirme: Mayıs 7, 2024 Görüntüleme: 2.815 Şunlara uygulanır: