Windows 10 USB takılı iken belli bir süre sonra kapatması

Selam millet,

Benim sorum şu;

Windows 10 a yükselttim bilgisayarı önceden hiçbir sorun yokken flash belleği takıyorum görüyor.

klasörleri açıyorum hiç bir problem yok fakat belli bir zaman sonra flash çevrimdişi oluyor.

bilgisayarım'a giriyorum orda da gözükmüyor. 

daha sonra flashı çıkarıp tekrar takıyorum. hiç bir sorun yokmuş gibi devam edebiliyorum. 

Flashı tarattım hiç bir virus yok ama sürekli çıkar tak olmuyor bir süre sonra bu sorunu nasıl çözebilirim.

Merhaba Elektirikçi19;

Bu problemi farklı USB cihazları takıp deneyebilir misiniz? Eğer anakart pili bitmek üzere ise USB cihazları çalıştırmakta bilgisayar zorlanacaktır.

Teşekkürler

<Bu ileti veya öneriler size yardımcı olduysa “Yanıt olarak işaretle” linkine tıklayınız.>

Nünker Meral
MS Answer Tech

Bu yanıt yararlı oldu mu?

Yardımcı olmadığı için üzgünüz.

Harika! Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Bu yanıttan ne kadar memnun kaldınız?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz sitemizi geliştirmemize yardımcı olmaktadır.

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Evet bugün fark ettim. sarjda iken yapıyor bunu yazıcıyı dahi görmüyor ayarlardan falan mı acaba  bu özelliği nasıl kapatabilir veya açabilirim bunu şarj azalınca değil %100 sarj da iken bile yapıyor. usb görmüyor çevrim dışı oluyor. wireless yazıcıya bağlanamıyor arattiğimda ise yazıcı kapalı diyor halbuki yazıcı açık 

Bu konuya açıklık getirebilecek var mı?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz sitemizi geliştirmemize yardımcı olmaktadır.

prize takılı ve sarj yüzde yüz dolu iken de USB belleği görmüyor farklı işletim sistemi ve farklı bilgisayarlarda yapmıyor. denetim masasından aygıtlar ve yazıcılar kısmına baktıgımda gözüküyor fakat bilgisayarımda isim olarak görüp dosyalara ulaşamıyorum. bundan önceki sürüm ve bilgisayarlarda hiç bir problem yoktu win10 a geçince yapıyor bunu ayrıca bildirim merkezinde uçak modu işaretli gözüküyor fakat internete girebiliyorum . uçak modu kısmında sıkıntılar var bence ben açmadığım halde açılmış gibi gözüküyor. açıp sonra tekrar kapatıyorum.

Soru Bilgisi

Son Güncelleştirme: Nisan 9, 2024 Görüntüleme: 1.451 Şunlara uygulanır: