Windows 10 MMC.exe Hatasını Nasıl Giderebilirim? Lütfen Yardımcı Olun!

Merhaba Microsoft,

Bir süredir ekran görüntüsünde görmüş olduğunuz sorunla karşı karşıyayım. 600 GB yakın data olduğundan kafama göre format atamıyorum üstelik daha önce bu sorunla karşılaşan arkadaşlara verdiğiniz yöntem ve çözümleri denedim fakat benim sorunum çözülmedi. Sistem geri yüklemede yapamıyorum çünkü her gün önemli ve yüksek GB dosyalar indiriyorum. Defender tarafından tam tarama yapıldı ter temiz... Anti Virüs ile taratıldı ter temiz... Lütfen Yardım Edin...

Kullanıcılarımıza yardımcı olmak için çeviri hizmeti kullanmaktayız. Lütfen dil bilgisi hatalarını affedin.

Merhaba Erdemy. Ben Greg, bir kurulum uzmanı, 10 yıl Windows MVP ve Guardian Moderatör burada size yardımcı olmak için kulüpler.

MMC hatası için düzeltmelere bakın:
https://miamimorningstar.com/2019/01/15/windows...
https://www.thewindowsclub.com/microsoft-manage...

Yüklemenin doğru ayarlandıklarından, en iyi performans için optimize edilmiş olduğundan ve gerekli onarımların yapıldığından emin olmak için bu denetim listesini http://answers.microsoft.com/en-us/windows/wiki...

Adım 4 ile başlatın çakışabilir ve sorunlara neden olabilir Başlangıç freeloaders kapatmak için, sonra Adım 7 en kapsamlı şekilde enfeksiyon kontrol etmek, sonra adım 10 hasarlı Sistem Dosyaları kontrol etmek ve ayrıca Adım 16 yeni bir Yerel Yönetici hesabı test etmek. Ardından, yüklemenizi en ayrıntılı şekilde üzerinden geçmek için diğer adımlarla devam edin.

Sürücülerinizi ve BIOS/UEFI firmware'inizi PC veya anakart üreticisinin Destek İndirme web sayfasından etiketteki tam model numarasını, Seri Numarasını veya Dell Servis Etiketini kullanarak güncelleyin. İndirilmeye hazır en son sürücüleri Başlat Menüsü'ne sağ tıklayarak ulaşılan Aygıt Yöneticisi'nde şu anda yüklü olanlarla karşılaştırın. En son BIOS veya UEFI firmware, Chipset, Display (Video), Ses, USB3, Bluetooth, Ağ ve diğer tüm sürücüleri olduğundan emin olun, ya da başka indirin ve şimdi en son yükleyin.

Aygıt Yöneticisi veya Windows Update sürücüleri güncelleştirmek nadiren yeterlidir. Bir PC korumak için öğrenmek için gereken en temel şey, en son üreticinin sürücüleri Kendi Destek İndirmeweb sayfasından yüklü tutmaktır.

Başka bir şey yardımcı olursa, Medya Oluşturma Aracı'nı yükleyerek ve şimdi yükseltmeyi seçerek bir Onarım Yükleme çalıştırabilirsiniz. Bu, dosyalarınızı, uygulamalarınızı ve çoğu ayarınızı kaydederken Windows'u yaklaşık bir saat içinde yeniden yükler, birçok sorunu çözerken aynı zamanda ihtiyacınız olan en son sürüm 1903'e ve en kararlı yönteme göre de çözer. http://windows.microsoft.com/en-us/windows-10/m....

Umarım yardımı olur. Herhangi bir soru geri sormak ve beni yayınlanmıştır tutmak çekinmeyin. Eğer benim sonrası oranı için beklerseniz, ben çözülene kadar sizinle çalışmaya devam edecektir.

Standart Yasal Uyarı: Microsoft'a ait olmayan web sitelerine bağlantılar vardır. Sayfalar doğru ve güvenli bilgiler sağlıyor gibi görünüyor. PUP (Potansiyel Olarak İstenmeyen Ürünler) olarak sık sık sınıflandırılan ürünlerin reklamını yapan sitelerdeki reklamlara dikkat edin. İndirmeye ve yüklemeye karar vermeden önce sitelerde reklamı yapılan herhangi bir ürünü iyice araştırın.

1 kişi bu yanıtı yararlı buldu

·

Bu yanıt yararlı oldu mu?

Yardımcı olmadığı için üzgünüz.

Harika! Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Bu yanıttan ne kadar memnun kaldınız?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz sitemizi geliştirmemize yardımcı olmaktadır.

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Merhaba Erdem Bey,

mmc.exe, Microsoft Yönetim Konsolu Uygulaması olarak da bilinen bir dosyadır. Denetim Masası'ndan etkinleştirilen çeşitli yönetim eklentilerini görüntülemek için kullanılır. Genellikle bilgisayarınızın c: \ windows \ system32 dosya yolunda bulunur. Kısacası teklikeli bir durum bulunmamaktadır. 

Sizden ricam burada belirttiğim makaledeki adımları sırasıyla uygulayıp sonucu bizimle paylaşmanızı rica ediyorum. Bazı adımlar İnglizce olabilir. Bing çeviriciyi kullanabilirsiniz. 

Umarım sorununuz olumlu sonuçlanır.

Başka bir konuda tekrar iletişime geçmeyi unutmayınız.

Saygılarımla,

Metin

< Bu ileti veya öneriler size yardımcı olduysa "yanıt olarak işaretle"butonuna tıklayınız.>

3 kişi bu yanıtı yararlı buldu

·

Bu yanıt yararlı oldu mu?

Yardımcı olmadığı için üzgünüz.

Harika! Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz sitemizi geliştirmemize yardımcı olmaktadır.

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Soru Bilgisi

Son Güncelleştirme: Nisan 30, 2024 Görüntüleme: 9.179 Şunlara uygulanır: