NSİS error windows kaynaklı

Yeni kasa alınır.Heyecanla oynayacağın oyunları kurmak için hemen Steam indirirsin SteamSetup.exe indirilir tıklarsın ve karşına NSİS error çıkar.Kendi kendine düşünürsün 20milyon kişi online iken bu windows neden sorunlu.

Yardım edin!

Birkaç dakikaya format atacağım. win 10 u sizin siteden indireçeğim yine olmazsa windowsun türk yöneticisinin telefon numarasını vermeniz isteyeceğim sizden. Teşekkür ederim

Kullanıcılarımıza yardımcı olmak için çeviri hizmeti kullanmaktayız. Lütfen dil bilgisi hatalarını affedin.

Merhaba )Mert(,

Ben Aster, bağımsız bir danışmanım ve sorununuz konusunda size yardım etmek için buradayım.

Yardımcı olup olmadığını görmek için lütfen aşağıdaki adımları deneyin:
1. başlatmak ve CMD yazmak ve enter tuşuna basın gidin. komut istemi açılır. 2. şimdi .exe dosyasının bulunduğu klasöre gidin.
3. dosyayı komut istemine sürükleyin ve .exe dosyasının adresinin komut istemine kopyalandığını göreceksiniz.
4. komut istemi, "boşluk" tuşuna basın ve / NCRC yazın ve enter tuşuna basın.
5. yükleme penceresi açılmalıdır ve yazılımı yükleyebilirsiniz.

2 kişi bu yanıtı yararlı buldu

·

Bu yanıt yararlı oldu mu?

Yardımcı olmadığı için üzgünüz.

Harika! Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Bu yanıttan ne kadar memnun kaldınız?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz sitemizi geliştirmemize yardımcı olmaktadır.

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Kullanıcılarımıza yardımcı olmak için çeviri hizmeti kullanmaktayız. Lütfen dil bilgisi hatalarını affedin.

Merhaba )Mert(,

Ben Aster, bağımsız bir danışmanım ve sorununuz konusunda size yardım etmek için buradayım.

Yardımcı olup olmadığını görmek için lütfen aşağıdaki adımları deneyin:
1. başlatmak ve CMD yazmak ve enter tuşuna basın gidin. komut istemi açılır. 2. şimdi .exe dosyasının bulunduğu klasöre gidin.
3. dosyayı komut istemine sürükleyin ve .exe dosyasının adresinin komut istemine kopyalandığını göreceksiniz.
4. komut istemi, "boşluk" tuşuna basın ve / NCRC yazın ve enter tuşuna basın.
5. yükleme penceresi açılmalıdır ve yazılımı yükleyebilirsiniz.

Bunu 3 kere denedim evet yükleme penceresi açılıyor ama yine aynı hatayı veriyordu oysaki buna kesin çözüm diyorlar ama saolun format attım düzeldi.

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz sitemizi geliştirmemize yardımcı olmaktadır.

Tamam, dosyayı yeniden adlandırmayı deneyebilir misin? Örnek: Softwarenamesetup.exe
ith yardımcı olup olmadığını görmek için tekrar çalışan deneyin.

Yukarıdaki işe yaramazsa, yükleyiciyi bilgisayarınızın diğer sürücüsüne taşımayı da deneyebilir ve oradan çalıştırabilirsiniz.

Soru Bilgisi

Son Güncelleştirme: Nisan 30, 2024 Görüntüleme: 1.404 Şunlara uygulanır: