Laptopum oyun açtığımda şarj almayı kesiyor ama laptopu kapattığımda tekrar şarj olmaya başlıyor

Laptopum oyun açtığımda şarj almayı kesiyor ama laptopu kapattığımda tekrar şarj olmaya başlıyor yardım edebilirmisiniz

Kullanıcılarımıza yardımcı olmak için çeviri hizmeti kullanmaktayız. Lütfen dil bilgisi hatalarını affedin.

Merhaba Erdem,

Ben Paul'um ve endişeniz konusunda size yardımcı olmak için buradayım.

Lütfen aşağıdaki çözümleri deneyin.

1. En son Windows Güncellemelerini yükleyin.

2. Sorun Giderici'yi çalıştırın
Ayarlar => Güncelleme ve Güvenlik => Sorun Giderme => Güç => açın Sorun gidericiyi çalıştırın.

3. Pil Sürücüsünü kaldırın ve ardından bilgisayarı yeniden başlatın.

Aygıt Yöneticisi'ni açın > Piller'i tıklatın > Microsoft ACPI Uyumlu Denetim Yöntemi Pil sürücüsü'nü sağ tıklatın > Aygıt > kaldır'ı tıklatın

Ardından Aygıt Yöneticisi'ni kapatın ve bilgisayarı yeniden başlatın. Windows sürücüyü otomatik olarak yükler.

4. Sorunun nedeni olabilecek bozuk sistem dosyalarını denetlemek ve düzeltmek için Sistem Dosyası Denetleyicisi'ni kullanın. Lütfen bağlantıya bakın.
https://support.microsoft.com/tr-tr/help/402652...

Umarım bu yardımcı olur. Herhangi bir soruyu geri sormaktan çekinmeyin ve beni haberdar edin.

1 kişi bu yanıtı yararlı buldu

·

Bu yanıt yararlı oldu mu?

Yardımcı olmadığı için üzgünüz.

Harika! Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Bu yanıttan ne kadar memnun kaldınız?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz sitemizi geliştirmemize yardımcı olmaktadır.

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Merhaba sanırım sorun çözüldü eğer bu sorun tekrar oluşursa tekrar bilgilendireceğim

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz sitemizi geliştirmemize yardımcı olmaktadır.

Kullanıcılarımıza yardımcı olmak için çeviri hizmeti kullanmaktayız. Lütfen dil bilgisi hatalarını affedin.

Merhaba Erdem,

Ben Paul'um ve endişeniz konusunda size yardımcı olmak için buradayım.

Lütfen aşağıdaki çözümleri deneyin.

1. En son Windows Güncellemelerini yükleyin.

2. Sorun Giderici'yi çalıştırın
Ayarlar => Güncelleme ve Güvenlik => Sorun Giderme => Güç => açın Sorun gidericiyi çalıştırın.

3. Pil Sürücüsünü kaldırın ve ardından bilgisayarı yeniden başlatın.

Aygıt Yöneticisi'ni açın > Piller'i tıklatın > Microsoft ACPI Uyumlu Denetim Yöntemi Pil sürücüsü'nü sağ tıklatın > Aygıt > kaldır'ı tıklatın

Ardından Aygıt Yöneticisi'ni kapatın ve bilgisayarı yeniden başlatın. Windows sürücüyü otomatik olarak yükler.

4. Sorunun nedeni olabilecek bozuk sistem dosyalarını denetlemek ve düzeltmek için Sistem Dosyası Denetleyicisi'ni kullanın. Lütfen bağlantıya bakın.
https://support.microsoft.com/tr-tr/help/402652...

Umarım bu yardımcı olur. Herhangi bir soruyu geri sormaktan çekinmeyin ve beni haberdar edin.

Merhaba bir süreliğine sorun düzelmişti ama bir anda tekrar olmaya başladı ve bu sefer şarjı 0 da kalıyor şarj takma yerindede kırmızı ışık yanıp sönüyor

Soru Bilgisi

Son Güncelleştirme: Mayıs 18, 2024 Görüntüleme: 1.567 Şunlara uygulanır: