KB5034765 Güncellemesini yüklemede sorun

Merhabalar bir kaç hafta önce windows 11 bilgisayarıma "2024-x64 tabanlı Sistemler için Windows 11 Version 23H2 02 Toplu Güncelleştirmesi" adında bir güncelleme geldi güncellemeyi yapmak için bilgisayarımı yeniden başlattım fakat güncelleme yüklenirken tam olarak %96 da takılı kalıyor ve "Bir şeyler planlandığı gibi gitmedi, Endişelenmeyin değişiklikler geri alınıyor" adında bir uyarı çıktı daha sonra Bilgisayarım 2 defa yeniden başlatılmanın ardından tekrar açıldı fakat ben Windows Update deki güncellemelerden güncel kalmassam bazı oynadığım oyunlarda ve kullandığım programlarda sorunlar baş gösteriyor, sizden ricam bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olurmusunuz?

|
Yanıt
Yanıt

Aynı sorunu ben de yaşadım ve nihayet çözdüm.

Windows'un yüklü olduğu diskte C:\$WinREAgent adında gizli bir klasör var.

Gizli dosyalar klasör penceresinde görünmüyor olabilir. Klasör ayarlarında yukarıda Görünüm menüsünden Göster seçeneği ve oradan da Gizli ögeleri seçin, görünecektir.

$WinREAgent klasörünü seçip doğrudan sil diyebilirsiniz. Bilgisayarı yeniden başlatıp güncellemeyi tekrar yaparsanız bu kez hata vermeden sonuç alacaksınız.

Kolay gelsin.

10 kişi bu yanıtı yararlı buldu

·

Bu yanıt yararlı oldu mu?

Yardımcı olmadığı için üzgünüz.

Harika! Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Bu yanıttan ne kadar memnun kaldınız?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz sitemizi geliştirmemize yardımcı olmaktadır.

Bu yanıttan ne kadar memnun kaldınız?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Soru Bilgisi

Son Güncelleştirme: Nisan 22, 2024 Görüntüleme: 1.045 Şunlara uygulanır: