D: diskinden C: diskine alan aktarma

Bilgisayarımda C: diski dolu olduğundan, boş olan C: diskine alan aktarmak istiyorum. Burada belirtilen yönergelere uygun olarak D: diskinden alan ayırdım, ama C: diskindeki "Diski Genişlet" butonu aktif olmuyor, ayırdığım alanı yine D: diskine aktarabiliyorum (oradaki buton aktif oluyor). Yardımcı oabilirseniz sevinirim.

Kullanıcılarımıza yardımcı olmak için çeviri hizmeti kullanmaktayız. Lütfen dil bilgisi hatalarını affedin.

Sevgili Erkinbaşaran,

Benim kimliğim Dyari. Ulaştığın için teşekkürler. Bu konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

C bölümünü genişletmek için: Ayrılmamış bölüm C bölümünün yanında olmalıdır: doğrudan.

Bu nedenle, Ayrılmamış bölümlü yeni bir bölüm oluşturun, sonra D Bölümü içindeki tüm verilerinizi yeni oluşturulan bölüme aktarın. Sonra ayrılmamış bir bölüm olmak için D bölümünü silin ve sonra C bölümünü genişletebilsin:

https://docs-microsoft-com.translate.goog/tr-tr...

Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa lütfen bana bildirin ve beni bilgilendirin.
Sincerely,

Dyari Barham
Independent Advisor & Microsoft Community Member

Bu yanıt yararlı oldu mu?

Yardımcı olmadığı için üzgünüz.

Harika! Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Bu yanıttan ne kadar memnun kaldınız?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz sitemizi geliştirmemize yardımcı olmaktadır.

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

merhaba erkinbaşaran

disk birleştirme genişletme kuralları vardır bunları önerim öğrenin bunun için

SSD-HDD nasıl bölünür ve birleştirilir :

https://www.youtube.com/watch?v=xE2F0CfzxJ8

Bu yanıt yararlı oldu mu?

Yardımcı olmadığı için üzgünüz.

Harika! Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz sitemizi geliştirmemize yardımcı olmaktadır.

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Soru Bilgisi

Son Güncelleştirme: Ekim 28, 2022 Görüntüleme: 303 Şunlara uygulanır: