bir yönetici bu programı çalıştırmanızı engelledi.daha fazla bilgi için yöneticiye başvurun

Merhaba

Ekli konuya istinaden ne yaptıysam olmadı defenderden tarama yaptım herhangi bir tehdit de algılanmadı ve pc ye format attım tekrardan point blank uygulamasını yükledim ve yine çalıştıramadım. lütfen acilen konu hakkında desteğinizi rica ederim.

Oyunu bu pc de 2 seneden fazladır oynuyorum ve ilk kez böyle bir şey oldu.

teşekkürler.

Merhaba ahmetboztemir,

Bir yönetici bu programı çalıştırmanızı engelledi, daha fazla bilgi için yöneticiye başvurun hatası konusunda size yardımcı olmaya çalışacağım.

Programı yönetici olarak çalıştırmayı denemediyseniz, sizden ricam programı yönetici olarak çalıştırmanız ve durumu kontrol etmenizdir. Programı yönetici olarak çalıştırmanız için, programa sağ tık yapınız ve yönetici olarak çalıştır seçeneğine tıklayınız.

Sorun devam ederse aşağıdaki soruları yanıtlayarak geri dönüş yapmanızı rica ederim. 

Sorunun ekran görüntüsünü iletmenizi rica ederim. 

Windows'un hangi versiyonunu kullanıyorsunuz? Arama çubuğuna winver yazarak bulabilirsiniz. Ekran görüntüsünü iletmeden önce lütfen kişisel bilgilerinizi gizleyiniz.

Bu sorun ile ne kadar süredir karşılaşıyorsunuz?

Sorun oluşmadan önce bilgisayarınızda herhangi bir değişiklik yapmış mıydınız?

Üçüncü parti antivirus programı kullanıyor musunuz?

Duruma göre cevaplarınızı bekliyorum.

Başka herhangi bir sorunuzda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Saygılar,

Berna

Bu yanıt yararlı oldu mu?

Yardımcı olmadığı için üzgünüz.

Harika! Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Bu yanıttan ne kadar memnun kaldınız?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz sitemizi geliştirmemize yardımcı olmaktadır.

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Merhaba win10 sürümü kullanıyorum ve yüklü olan antivirüs haricinde birşey kullanmadım. Utorrenti indirdikten sonra olan oldu ve yönetici olarak başlat dediğimde de aynı hatayı aldım. İzinler konusunda yetki verdim programdan güvenlik bölümünden yine işe yaramadı

1 kişi bu yanıtı yararlı buldu

·

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz sitemizi geliştirmemize yardımcı olmaktadır.

Tekrar Merhaba,

Yanıtınız için çok teşekkür ederim.

Konuyla ilgili aldığınız "Bir yönetici bu programın çalıştırılmasını engelledi" hatasının sebebi gizli bir yönetici hesabının olması ve dosyanın çalışmayı engellemesi olabilir. Bunun için lütfen aşağıdaki adımları uygulayarak gizli hesaba giriş yaparak izin veriniz;

• Başlat menüsünü sağ tıklatınız.
  • Komut İstemi'ni (Yönetici) seçin ve şunu yazınız: net user administrator /active: yes Enter'a basınız.
  • Komut İstemi'ni kapatınız ve hesabınızdan çıkış yapınız.
  • Ekranın sol altında Yönetici hesabını göreceksiniz.
  • Oturum açınız.
  • Yükleyemediğiniz veya daha önce çalıştıramadığınız .exe dosyasını veya uygulamayı bulunuz.
  • "Bir yönetici bu programın çalıştırılmasını engelledi" hatası başarıyla giderilecektir, Yönetici hesabından çıkış yapınız ve orijinal hesapta oturum açınız.
  • Son olarak, Komut İstemi'ni tekrar açınız ve gizli Yönetici hesabını devre dışı bırakmak için net user administrator /active: no komutunu yazınız.

Eğer sorun devam ederse lütfen aşağıdaki soruları yanıtlayarak geri dönüş yapınız. 

Sorunun ekran görüntüsünü iletmenizi rica ederim. 

Windows'un hangi versiyonunu kullanıyorsunuz? Arama çubuğuna winver yazarak bulabilirsiniz. Ekran görüntüsünü iletmeden önce lütfen kişisel bilgilerinizi gizleyiniz.

Bu sorun ile ne kadar süredir karşılaşıyorsunuz?

Umarım yanıtım yardımcı olacaktır. Durumun gidişatı konusunda bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Lütfen başka bir konuda yardımcı olabilirsek bizlerle temasa geçmekten çekinmeyiniz.

Saygılar,
Berna

4 kişi bu yanıtı yararlı buldu

·

Merhaba

dediklerinizi yaptım fakat administratörde indirmiş olduğum uygulama yoktu tekrar uygulamayı indirdi fakat bu hesapta da olmuyor inanın kafayı yemek üzereyim başka yolu yokmudu. İlginiz için teşekkürler

Merhaba 

görev yöneticisinden çalıştırdım uygulamayı ve oldu 😀😀 yinede desteğiniz için teşekkürler

15 kişi bu yanıtı yararlı buldu

·

Tekrar Merhaba,

Geri bildiriminiz için çok teşekkür ederim, sorununuzun çözülmesine çok sevindim :) 

Herhangi başka bir sorununuz olursa, size destek için her zaman burada olduğumuzu hatırlatmak isterim.

Saygılar,

Berna

2 kişi bu yanıtı yararlı buldu

·

Soru Bilgisi

Son Güncelleştirme: Nisan 4, 2024 Görüntüleme: 23.294 Şunlara uygulanır: