"Bilgisayarım neden yeniden başladı ?" Hatası

Başka bir sorundan dolayı bilgisayarın harddiskini sıfırladım sonra Windows USB'si hazırladım ve Windows kurdum fakat kurulum tam sonlarına doğru yeniden başlıyor ve.
"Bilgisayarım neden yeniden başladı? Bilgisayarın  başlatılmasında bir sorun oldu güncelleme ile çözülebileceğini düşünüyoruz lütfen ağa bağlanın"
Zaten internet kablosu bağlı internet var yani ileri diyorum ve bir süre sonra yine aynı ekrana geliyor.

Başlangıç onarma yapınca onarılmadı diyor
USB'yi Rufus'tan güncel ISO ile hazırladım belki onda sıkıntı var diye bir de Microsoft'un kendi aracını indirip öyle USB hazırladım fakat iki formatta da en sonda yine aynı ekran geldi
Lütfen format at demeyin.
Sorun nerede sizce bana farklı bir donanımda gibi geldi.

Lenovo masaüstü Intel i3 4 GB RAM 1TB hafıza.

Merhabalar Yakup Bey,

Windows 10 bilgisayarınızda almakta olduğunuz "Bilgisayarım neden yeniden başladı?" hata mesajıyla ilgili olarak size yardımcı olmaya çalışacağım.

Öncelikle İleri tuşuna basmanıza rağmen Windows ortamına erişemiyor olduğunuz için, bilgisayarı 3 kez açıp kapatarak Kurtarma Ortamı’na girmeye zorlamamız gerekecektir.

Lütfen bilgisayarı açıp, Windows logosu gelir gelmez hemen tuşu ile kapatınız. Bunu 3 kez tekrarladığınızda bilgisayarınız Gelişmiş Kurtarma Ortamı’na yönlendirilecektir.

Bu noktada Gelişmiş Seçenekler > Sorun Giderme> Gelişmiş Seçenekler> Başlangıç ​​Ayarları> Yeniden Başlat yolunu izlemenizi rica ederim.

Ardından Ağ ile Güvenli Mod için 5 numaralı seçeneği seçmenizi ya da F5’e basmanızı rica ederim.

Bilgisayarınızı Güvenli Mod'da başlattıktan sonra, bağlantıdaki adımları izleyerek Temiz Önyükleme gerçekleştiriniz.

Temiz Önyükleme, Windows’u asgari sayıda program ve sürücüyle başlatır. Böylece herhangi bir üçüncü parti uygulama ya da programın soruna sebep olup olmadığını gözlemleme şansımız olur. Lütfen soruna sebep olan yazılım ya da programı bulana kadar bu süreci dikkatlice devam ettiriniz.

Soruna sebep olan yazılımı bulup kaldırdıktan sonra, lütfen makaledeki Temiz önyükleme gerçekleştirdikten sonra sorunun nedenini belirleme ve Temiz önyükleme sorun giderme işleminden sonra bilgisayarı normal başlayacak şekilde sıfırlama başlıkları altındaki adımları izlemeyi unutmayınız.

Umarım yanıtım yardımcı olacaktır.

Başka bir konuyla ilgili olarak sormak ya da teyit etmek istediğiniz herhangi bir şey olursa, size yardımcı olmak adına her daim burada olduğumuzu belirtmek isterim.

Saygılarımla,

Gözde

8 kişi bu yanıtı yararlı buldu

·

Bu yanıt yararlı oldu mu?

Yardımcı olmadığı için üzgünüz.

Harika! Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Bu yanıttan ne kadar memnun kaldınız?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz sitemizi geliştirmemize yardımcı olmaktadır.

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Ayni hata bende de mevcut, ileriye tıkladığim halde pc kendini yeniden başlatmaktadır. Lütfen yardımci olun, lisanslı ürünümüzle rezillik çekiyoruz.

4 kişi bu yanıtı yararlı buldu

·

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz sitemizi geliştirmemize yardımcı olmaktadır.

Bendede aynı sorun var ağ ile güvenli modu seçtim fakat Windows yüklemeyi güvenli mod'da tamamlayamıyor diyor sonra yeniden başlayıp yine aynı oluyor

5 kişi bu yanıtı yararlı buldu

·

herkese merhaba 

sorununzula ilgili olarak şu adımları uygulayabilirsiniz yapabileceğiniz tüm adımlar mevcut 

NOT: kurarken hata verirse donanımsal hata olması muhtemel yani hdd bozulmuş olabilir eger temiz kurlumyapacaksanızda kurarken herhangi bir wifi ağına bağlanmayın

Windows 10 açılmıyorsa neler yapabiliriz : https://www.youtube.com/watch?v=kFzNXHFXJy4

<  Bu ileti veya öneriler size yardımcı olduysa  " yanıt olarak işaretle "  butonuna tıklayınız >

1 kişi bu yanıtı yararlı buldu

·

Merhabalar Yakup Bey,

Tamer Bey'in paylaşmış olduğu çözüm adımı sonrasında sorununuz hala devam etmekte midir?

Bize yeniden ihtiyaç duymanız halinde, lütfen bizimle yeniden iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Saygılarımla,

Gözde

Bendede aynı sorun var güvenli modda başlattığım zaman windows güvenli modda başlatılamadı dedi geri dönüşüm noktasina gireyim dedim ama benden şifre istedi bilgisayarı sıfırlamadan önceki şifreyi girdim ama olmadı

1 kişi bu yanıtı yararlı buldu

·

Soru Bilgisi

Son Güncelleştirme: Şubat 23, 2024 Görüntüleme: 5.272 Şunlara uygulanır: