Outlook.com Şifremi unuttum.

Merhaba ben çok önceden bir outlook hesabı kurmuştum ve sadece hesabımı onedrive için kullanmıştım. hesap acil lazımdı ve ismini soyismini doğum tarihini filan kafadan sallamış olabilirim hatırlamıyorum hesabı sadece onedrive için kullandığımı hatırlıyorum ama şifremi bulamıyorum.

Merhaba MertErenKara,

Lütfen aşağıdaki adımları takip ederek, şifrenizi tekrar sıfırlamayı deneyiniz.

1. http://account.live.com/pw adresine gidin ve ''Parolamı Unuttum'' seçeneğini işaretleyip ileri tuşuna basın

2. Parolasını sıfırlamak istediğiniz Microsoft hesabınızı girin ve aşağısında bulunan kutucuğa işaretleri girin

3. ‘’Sonraki’’ sekmesine tıklayın

4. Parolanızı sıfırlamak için kullanmak istediğiniz yöntemlerden birini işaretleyin

Eğer bu seçeneklerden herhangi birini kullanarak parolanızı sıfırlayamıyorsanız lütfen ‘’Bu seçeneklerden herhangi birini kullanamıyorum’’ u işaretleyin ve bu adımları takip edin.

1. Eğer bir kurtarma kodu oluşturduysanız bunu kullanın. Aksi halde hayır'a tıklayın.

2. Microsoft hesabınızı girin

3. Size ulaşabileceğimiz çalışan durumda bir e-posta adresi girin

4. ‘’Sonraki’’ sekmesine tıklayın. Eğer bu aşamada herhangi bir sorun yaşarsanız, https://account.live.com/acsr adresinden forma ulaşın ve yukardaki adımları tekrarlayın.

5. Hesabın sahibi olduğunuzu doğrulamak için soruları cevaplayın

6. ‘’Gönder’’ sekmesine tıklayın

Bu adımları takip etmenize rağmen hesabınıza erişimde problem yaşıyorsanız size detaylı bir şekilde yardımcı olabilmemiz için hesap isminiz gibi kişisel bilgilerinize ihtiyacımız olacaktır. Güvenlik gerekçesiyle Microsoft Forum ortamında bunu yapmamız mümkün değildir. Microsoft Hesabınıza erişim ile ilgili destek almak için lütfen buraya tıklayanız ve Microsoft hesabınızla giriş yaparak hesap destek talep formunu doldurunuz. Ayrıca belirtmek isterim ki Kimlik fotokopisi veya benzeri bir evrak hesap sahipliği kanıtı olarak kullanılamamaktadır.

Başka bir konuda sorunuz olduğu taktirde bizimle tekrar irtibata geçebilirsiniz.

Saygılar,

Berk

21 kişi bu yanıtı yararlı buldu

·

Bu yanıt yararlı oldu mu?

Yardımcı olmadığı için üzgünüz.

Harika! Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Bu yanıttan ne kadar memnun kaldınız?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz sitemizi geliştirmemize yardımcı olmaktadır.

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Merhaba Berk sorumu yanıtladığın için teşekkürler.

Ama şöyle bir sıkıntım var, bana sorduğu sorular hesap adı ve soyadı ben bunların hiçbirini hatırlamıyorum dediğim gibi sadece onedrive için kullandığım bir hesaptı. Yani hesap içeriğini hatırlamıyorum sadece onedrive daki içeriğimi hatırlıyorum. Lütfen hesabımı alabilmek için ne yapmam gerek başka bir çaresi yok mu?

Hesabın sahibi olduğunu kanıtlayabilmek için onedrive içeriğimi söyliyebilirim. 

14 kişi bu yanıtı yararlı buldu

·

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz sitemizi geliştirmemize yardımcı olmaktadır.

Merhaba MertErenKara,

Bir önceki iletimizde hesabınızı geri alabilmeniz ile ilgili izlemeniz gereken prosedür Berk Bey tarafından sağlanmıştır. Takdir edersiniz ki hesap sahipliğinizin doğrulanabilmesi ancak hesabınız ile ilgili sağlayacağınız bilgilerin hesabınızda yer alan bilgiler ile uyuşması halinde mümkündür. Aksi takdirde uygulanabilecek başka bir uygulama ne yazık ki bulunmamaktadır.

Hesap sahipliği formunuzun detaylı olarak incelenmesi talep etmeniz halinde sizden hesap isminiz gibi kişisel bilgilerinizi sağlamanız istenecektir. Güvenlik gerekçesiyle Microsoft Forum ortamında bunu yapmamız mümkün değildir. Microsoft Hesabınıza erişim ile ilgili destek almak için lütfen burayatıklayanız ve Microsoft hesabınızla giriş yaparak hesap destek talep formunu doldurunuz.  Daha öncede belirttiğim gibi sizi yönlendirmiş olduğumuz birimde hesabınızda yer alan bilgiler ışığında ve sizin sağlandığınız hesap bilgileri doğrultusunda size yardımcı olmaya çalışacaktır.

Başka bir konuda sorunuz olduğu takdirde bizimle tekrar irtibata geçebilirsiniz.

Saygılar,

Merve

9 kişi bu yanıtı yararlı buldu

·

Soru Bilgisi

Son Güncelleştirme: Mayıs 18, 2024 Görüntüleme: 46.493 Şunlara uygulanır: