Outlook Eşitleme Klasörleri

Merhaba,

Office 2016 ile IMAP kurulum yaparken yanlış bir şey yaptım ve her ne olduysa aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi klasörler belirdi.
Outlook Web üzerinde "RRS Akışları" adlı bir klasör var ve silip sayfayı yeniden yükledikçe yeniden geliyor.

Aynı şekilde mobil uygulamada ise "Eşitleme Sorunları" adlı klasör altında "Sunucu Hataları, Yerel Hatalar, Çakışmalar" adlı 3 ayrı boş klasör ve yine RSS Akışları adında bir klasör var. Bunlar daha önceden yoktu. Bir başka kullandığım Outlook hesabımda da yok. Nasıl düzeltebilirim?

Edit: RSS Akışları adlı klasörün adı kendiğiliğinden değişti ve RSS Abonelikleri klasörü oldu. Bu bir sunucu hatası değil sanıyorum ki ve hesabımla ilgili bir hata var. Yardımlarınızı rica ediyorum.

Edit2: An itibariyle bilgisayarıma 2. kez format atıp Office 2016 kurdum, Outlook'a bağlı olan tüm hesapları kaldırdım ve tüm cihazlardan çıkış yaptım ama sorun hala devam ediyor.

Yanıt
Yanıt

Tekrar Merhaba ahmercakar,

RSS dosyalarının silme işlemi adımlarını sırasıyla takip ettiğinizi kontrol etmeniz için lütfen belirtiğim bağlanıyı kontrol ediniz. Sonucu bizimle paylaşırsanız sevinirim.

Herhangi bir sorunda tekrar iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Saygılarımla,

Metin 

< Bu ileti veya öneriler size yardımcı olduysa "yanıt olarak işaretle"butonuna tıklayınız.>

Bu yanıt yararlı oldu mu?

Yardımcı olmadığı için üzgünüz.

Harika! Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Bu yanıttan ne kadar memnun kaldınız?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz sitemizi geliştirmemize yardımcı olmaktadır.

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Yanıt
Yanıt

Merhaba GncTrk,

Yanıtınız için teşekkür ederiz.

Lütfen aşağıdaki bağlantıyı inceleyiniz.

RSS akışı silme

Outlook'tan bir RSS silmek için RSS akışı klasörünü sağ tıklatın ve Klasör Sil'iseçin.

Yardımcı olabileceğimiz başka bir konu var ise lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Saygılarımla
Kadir

< Bu ileti veya öneriler size yardımcı olduysa "yanıt olarak işaretle"butonuna tıklayınız.>

Bu yanıt yararlı oldu mu?

Yardımcı olmadığı için üzgünüz.

Harika! Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz sitemizi geliştirmemize yardımcı olmaktadır.

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Soru Bilgisi

Son Güncelleştirme: Ekim 1, 2021 Görüntüleme: 3.502 Şunlara uygulanır: