Microsoft Lumia 640 LTE- t nem tudom csatlakoztatni USB kábellel a Windows 10- es op. rendszerű számítógépre

Kedves Címzettek!

A minap vásároltam egy Microsoft Lumia 640 LTE- t. Szerettem volna rá zenéket áttölteni a laptopomról, amin Windows 10 fut.

Sajnos nem sikerült.

Először csatlakoztatom az USB kábelt  Windows Phone- hoz, majd a számítógépre. Trillázik rendesen mind a laptop, mind a Windows Phone, mégsem történik semmi.

Az USB portok energiagazdálkodásnál ki van véve a pipa "a gép kikapcsolhatja az eszközt, hogy energiát takarítson meg" mezőből.

Mind a laptopot, mind a Windows Phone- t frissítettem. Újra is indítottam a laptopot, de semmi.  Trillázik, próbálkozik, folyamatosan, de nem csatolja fel a Windows phone- t. Már az asztali Windows Phone lkalmazást is telepítettem. A telefonon meg van adva USB csatlakozáskor, hogy adatkapcsolat, de semmi nem történik.

Az USB kábel biztosan jó, mert a másik (Androidos) telefonomra csatlakoztatva, látja a laptopom.

Van valakine valami javaslata, hogy mit lehetne tenni még? Szeretnék zenéket tölteni a telefonomra, de így nem megy.

Köszönettel:

Németi Balázs

Válasz
Válasz

Sziasztok!

Nekem is ez volt a problémám! (Win10 pc, Win10 windows phone usb csatlakozás)

De megoldottam Eszközkezelő - ha ismeretlen eszköz van azt el kell távolítani, majd eszközlista frissítése.

Akkor ha ügyes voltál látod felkiáltójelesen a telefonod nevét az hordozható eszközök menüpontban.

Jobb klikk illesztőprogram frissítése, keresés a számítógépen, majd választás a számítógépen található illesztőprogramokból.

Itt ha szerencsés vagy és már szenvedtél vele, pár napot, és mindenféle illesztőt felraktál akkor 3 lehetőség közül tudsz választani (nekem 3 volt lehet több vagy kevesebb is) MTP device kiválaszt és  nekem már ezek után jó lett és láttam a mappákat.

Elvileg ez az MPT device

https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=19153

Remélem sokaknak segítettem.

Üdv

48 személy hasznosnak találta ezt a választ

·

Hasznos volt ez a válasz?

Sajnáljuk, hogy ez nem segített.

Nagyszerű! Köszönjük visszajelzését!

Mennyire elégedett ezzel a válasszal?

Köszönjük visszajelzését, ez segít javítani az oldalon.

Mennyire elégedett ezzel a válasszal?

Köszönjük visszajelzését!

Válasz
Válasz

Hali !

Nekem is volt ilyen problémám . Én hasonló képpen oldottam meg mint a tisztelt 

TétényTakács .

A Vezérlőpult/Eszközkezelő/ eszközök között elősször ismeretlen eszköznek ismerte :

jobb klik hardver eltávolítás majd hardverváltozások keresése , aztán már betalálta a lumia telefont azza jobb klikk Illesztőprogram frissítése majd a illesztőprogramok a számítógépen ott a mobileszközök azon belül az MTP USB-eszköz.

Nekem így most működik a szóbanforgó telefon egy Lumia 640 dual sim (RM-1077) az eszközök között most Hordozható eszközök/Windows Phone -nak ismeri ,de legalább működik rendesen.

13 személy hasznosnak találta ezt a választ

·

Hasznos volt ez a válasz?

Sajnáljuk, hogy ez nem segített.

Nagyszerű! Köszönjük visszajelzését!

Mennyire elégedett ezzel a válasszal?

Köszönjük visszajelzését, ez segít javítani az oldalon.

Mennyire elégedett ezzel a válasszal?

Köszönjük visszajelzését!

 
 

Kérdés adatai


Utolsó frissítés: október 29, 2022 Megtekintések: 5 791 A következőkre vonatkozik: