Windows update win 8.1

Sziasztok! 

Az a probléma merült fel nálam hogy a windows update nem tud frissítéseket keresni vagy elvégezni mivel a rendszergazda letiltotta(aki mellesleg én vagyok) pedig én nem csináltam semmit. Akármivel próbálkozom egyszerűen nem tudom vissza kapcsolni... Itt ezen az oldalon is olvasgattam már ez után de nem találtam rá a megoldásra. Segítségeteket előre is köszönöm!

Üdv OlivérKanász!

Köszönjük, hogy a Windows 8.1 Windows Update beállítási hibáját illető kérdéseddel a Microsoft Community fórumához fordultál.

A hiba elhárításának érdekében a Beállításszerkesztőben (registry-ben) kell módosítást végrehajtani, így kérjük, rendkívül figyelmesen járj el:

  1. Nyomd le a Windows+R billentyűt, gépeld be a regedit kifejezést, majd kattints az OK gombra.
  2. A Beállításszerkesztőben kattints jobb egérgombbal a Számítógépre és válaszd az Exportálás parancsot, majd egy elnevezéssel mentsd le. Ezzel biztonsági mentést készítünk a registry-ről.
  3. Lépj a HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\WindowsUpdate\AU kulcshoz.
  4. A jobb oldali panelen lévő AUOptions Duplaszó (32 bites) értékre kattints jobb egérgombbal és válaszd a Törlés opciót.
  5. Indítsd újra a gépet és ellenőrizd a Windows Update beállításait.

Visszajelzésed várjuk és reméljük, sikerül a hibát elhárítani. Kérjük, jelöld válaszként bejegyzésünket amennyiben megoldást nyújtott és további kérdések esetén Közösségünkre visszavárunk!

Köszönjük!

Roland_KU

Hasznos volt ez a válasz?

Sajnáljuk, hogy ez nem segített.

Nagyszerű! Köszönjük visszajelzését!

Mennyire elégedett ezzel a válasszal?

Köszönjük visszajelzését, ez segít javítani az oldalon.

Mennyire elégedett ezzel a válasszal?

Köszönjük visszajelzését!

Eddig jutottam el de sajnos nem látom sehol az AUOptions-t. Melyikek kell törölnöm? 

Hasznos volt ez a válasz?

Sajnáljuk, hogy ez nem segített.

Nagyszerű! Köszönjük visszajelzését!

Mennyire elégedett ezzel a válasszal?

Köszönjük visszajelzését, ez segít javítani az oldalon.

Mennyire elégedett ezzel a válasszal?

Köszönjük visszajelzését!

Üdv OlivérKanász!

Köszönjük visszajelzésed és megkésett válaszunkért elnézésedet kérjük. A képernyőmentésen látható kulcs alatt módosítsd a DisableWindowsUpdateAccess bejegyzésre, melynek értékét módosítsd 0-ra. Indítsd újra a gépet és teszteld a Windows Update működését.

Visszajelzésed várjuk és kérjük, jelöld válaszként bejegyzésünket amennyiben megoldást nyújtott. Esetleges kérdések esetén a Community keretében pedig továbbra is rendelkezésedre állunk!

 

Köszönjük!

Roland_KU

Hasznos volt ez a válasz?

Sajnáljuk, hogy ez nem segített.

Nagyszerű! Köszönjük visszajelzését!

Mennyire elégedett ezzel a válasszal?

Köszönjük visszajelzését, ez segít javítani az oldalon.

Mennyire elégedett ezzel a válasszal?

Köszönjük visszajelzését!

 
 

Kérdés adatai


Utolsó frissítés: január 31, 2021 Megtekintések: 98 A következőkre vonatkozik: