Fiók inaktiválás

Tisztelt Közösség! A következő üzenetet kaptam: "Megállapítottuk, hogy ez az Office 365-fiók nem engedélyezett. A fiók be lesz zárva Oct 20 2022, 10: 59:28 UTC, és ezen a napon elveszíti a hozzáférését a fájljaihoz." Ez egy régebbi diákoknak igényelhető ingyenes licenc és most azt tapasztaltam, hogy írásvédett lett az egész drive, nem tudok másolni sem. A my.sharepointon fogadott az üzenet. Elöre is köszönöm a segítséget.

Üdvözlöm Köszönjük, hogy itt kereste meg ezt a kérdést. Kérem, hogyan jutott el a használt Office 365-előfizetés ingyenes licencéhez? Ha nem te vagy a fő felhasználó (nem adminisztrátor), akkor úgy gondolom, hogy azonnal felveszed a kapcsolatot az iskolád informájával vagy adminisztrátorával, hogy eldöntsd a probléma fogalmát. Üdvözlettel, Albert


Ezt a választ automatikusan lefordították. Ennek eredményeként előfordulhatnak nyelvtani hibák vagy furcsa kifejezések.

Hasznos volt ez a válasz?

Sajnáljuk, hogy ez nem segített.

Nagyszerű! Köszönjük visszajelzését!

Mennyire elégedett ezzel a válasszal?

Köszönjük visszajelzését, ez segít javítani az oldalon.

Mennyire elégedett ezzel a válasszal?

Köszönjük visszajelzését!

Tisztelt Albert!

A licencet a Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökségtől kaptam. Most olvastam a honlapjukon, hogy ezek a licencek az év végén inaktiválódnak, de addig elérhetők maradnak. Köszönöm a válaszát.

Üdvözlettel,

Zsolt

1 személy hasznosnak találta ezt a választ

·

Hasznos volt ez a válasz?

Sajnáljuk, hogy ez nem segített.

Nagyszerű! Köszönjük visszajelzését!

Mennyire elégedett ezzel a válasszal?

Köszönjük visszajelzését, ez segít javítani az oldalon.

Mennyire elégedett ezzel a válasszal?

Köszönjük visszajelzését!

Nekem is pontosan ugyanez a hibaüzenet jelent meg a fiókomban, másodpercre pontosan ugyanezt írja.

Hasznos volt ez a válasz?

Sajnáljuk, hogy ez nem segített.

Nagyszerű! Köszönjük visszajelzését!

Mennyire elégedett ezzel a válasszal?

Köszönjük visszajelzését, ez segít javítani az oldalon.

Mennyire elégedett ezzel a válasszal?

Köszönjük visszajelzését!

 
 

Kérdés adatai


Utolsó frissítés: április 14, 2024 Megtekintések: 99 A következőkre vonatkozik: