*חלק מההגדרות האלה מוסתרות או מנוהלות על ידי הארגון שלך"

אני המשתמש היחיד במחשב הזה וזה מחשב פרטי שלי ולא שייך לשום ארגון אבל שמתי לב למשהו מוזר שכתוב לי בהגדרות: "*חלק מההגדרות האלה מוסתרות או מנוהלות על ידי הארגון שלך"

שלום גלעד,

מתנצלת על תשובתי המאוחרת אנו מטפלים בפניות רבות.

אשמח להסביר את מהות ההודעה הזו בהגדרות. 

אין קשר למחשב פרטי או מחשב ששייך לארגון כלשהו. ההודעה הזו מופיעה כאשר מישהו שינה הגדרה כלשהי ביישום "עורך המדיניות הקבוצתית Group Policy Editor

כעת, כדי לגלות מה שונה בצע את המוסבר שלהלן:

בשורת החיפוש הקלד gpedit.msc--קליק ימני על היישום ובחר ב- "הפעל כמנהל"

ונווט לניתוב הבא :

באנגלית Local Computer Policy > Computer Configuration > Administrative Templates > All Settings

בעברית מדיניות מחשב מקומי> תצורת מחשב> תבניות מנהליות> כל ההגדרות

כעת, בחלון בצד שמאל, מיין את הגדרות המדיניות לפי עמודה State כך שתוכל להציג את ההגדרות ששונו הופעלו ו/או הושבתו. אתה צריך לחפש את ההגדרות ששונו ומופיע לצידם הכיתוב Enabled (מופעל). ברגע שתיתקל בהגדרה כזו תוכל להבין מה הסיבה להודעה שאתה מקבל. על כל פנים, אם ברצונך להחזיר את ההגדרה לברירת מחדל תשנה ל- Not configured (לא מוגדר)--החל ואישור.

אם אינך בטוח בעצמך תעלה צילום מסך ברור מההגדרה וננסה להבין יחד איתך מה ההגדרות ששונו.

תעשה את אותה פעילות גם בניתוב שלהלן:

באנגלית Local Computer Policy > User Configuration > Administrative Templates > All

Settings

בעברית מדיניות המחשב מקומי> תצורת משתמש> תבניות מנהליות> כל ההגדרות

קרוב לוודאי שלאחר שתשנה את ההגדרות שמצאת שמופיע לצידם הכיתוב Enabled(מופעל)  וששינית ל- Not configured (לא מוגדר) לאחר אתחול מחשב ההודעה תיעלם.

אשמח אם תוכל לעדכן אם זה עזר. לכל שאלה נוספת אנחנו כאן להמשיך לעזור.

יום נעים וחג שמח,

אווה

4 אנשים חשבו שתשובה זו שימושית

·

האם תשובה זו הייתה שימושית?

אנחנו מצטערים שזה לא עזר.

נהדר! תודה על המשוב שלך.

עד כמה אתה מרוצה מתשובה זו?

תודה על המשוב, הוא עוזר לנו לשפר את האתר.

עד כמה אתה מרוצה מתשובה זו?

תודה על המשוב שלך.

פרטי שאלה

עדכון אחרון 15 מאי, 2024 596 תצוגות חל על: