KB2952664 frissítés telepítése

Már 2 napja nem sikerül a KB2952664-es frissítést telepítenem, most ott tartok hogy elrejtettem a frissítést, mert meguntam a várakozást.

Tudna valaki segíteni?

Köszönöm.

Üdvözlöm GyulaHerkli,

Köszönjük, hogy Windows 7 frissítéssel kapcsolatos kérdéseddel a Microsoft Community fórumához fordultál.

A Kb2952664-es frissítés felelős azért, hogy ha későbbiekben frissíteni szeretnéd az operációs rendszert a Windows 8, vagy 8.1-re akkor lehetséges legyen. (természetesen ehhez előbb a Windows 7 Sp1-nek telepítve kell lennie a számítógépeden)

A frissítés, mivel fontos frissítés, elrejtése ideiglenes megoldás lehet, viszont nem ajánlott a Microsoft részéről.

Amit ajánlani tudunk, próbáld meg az alábbi lépéseket, ha nem sikerülne, akkor próbáld telepíteni manuálisan ezt a frissítést.

1. Lépés: Végezz el a számítógépen egy tiszta rendszerindítást, majd próbáld a frissítést újra.

  • Nyomd le a Windows gombot + R billentyűt, majd gépeld az msconfig parancsot és nyomj Ok-t.
  • A Rendszerkonfiguráció ablak Szolgáltatások fülén pipáld be az Összes Microsoft szolgáltatás elrejtése lehetőséget, majd kattints az Összes tiltása gombra.
  • Továbbá lépj át az Automatikus indítás fülre és vedd ki a pipát a programok elől.
  • Alkalmaz és Ok gombra kattintva bezárul az ablak és indítsd újra a számítógéped.

2. Lépés: Állítsd alaphelyzetbe a Windows Update összetevőit, a Microsoft Tudásbázis ezen cikkében találsz egy FixIt nevű programot, melyet le kell töltened és futtatni a számítógépen.

3. Lépés: Futtass le egy rendszervizsgáló parancsot:

  • Kattints a Start gombra, majd a keresőbe gépeld a cmd parancsot. A találati listában jobb egérgombbal kattints a cmd elemre, majd válaszd a Futtatás rendszergazdakénti lehetőséget.
  • Gépeld a következő parancsot, majd nyomj Enter-t: sfc /scannow
  • Megjegyzés: Várd meg amíg a vizsgálat eléri a 100%-ot.

Próbáld újra a frissítéseket.

4. Lépés: Ideiglenesen távolítsd el a víruskeresőt a számítógépről és vizsgáld meg a hibajelenséget.

5. Lépés: Futtatsd a Checksur.exe programot, amit le kell töltened a Microsoft Letöltőközpontból (System Update Readiness Tool) mely felelős azért, hogy megvizsgálja a számítógépet a frissítések érdekében.

System Update Readiness Tool 64-bites rendszerre (Követelmény a Windows 7-es Sp1)

6. Lépés: Amennyiben továbbra sem sikerült telepíteni a Windows Update-en keresztül, próbáld telepíteni manuálisan a frissítést, annak függvényében, hogy milyen bit-verziójú operációs rendszerrel rendelkezel:

32-bit

64-bit

Reméljük sikerült választ adnunk a kérdésedre. Továbbiakban pedig kérdezz bátran minket újra itt a Közösségen.

Köszönjük.

Laura_Me

Hasznos volt ez a válasz?

Sajnáljuk, hogy ez nem segített.

Nagyszerű! Köszönjük visszajelzését!

Mennyire elégedett ezzel a válasszal?

Köszönjük visszajelzését, ez segít javítani az oldalon.

Mennyire elégedett ezzel a válasszal?

Köszönjük visszajelzését!

Kedves Laura_Me!
Sajnos a hibát nem sikerült a megadott lépésekkel megoldani.

Erre a gépre várhatóan nem lesz a Windows 8 telepítve ezért véglegesen feladtam.

Üdv.
Herkli Gyula

Hasznos volt ez a válasz?

Sajnáljuk, hogy ez nem segített.

Nagyszerű! Köszönjük visszajelzését!

Mennyire elégedett ezzel a válasszal?

Köszönjük visszajelzését, ez segít javítani az oldalon.

Mennyire elégedett ezzel a válasszal?

Köszönjük visszajelzését!

 
 

Kérdés adatai


Utolsó frissítés: március 17, 2024 Megtekintések: 1 434 A következőkre vonatkozik: