Windows 10 yönetici hesabı silindi

Windows 10 bilgisayarımda yönetici hesabını yanlışlıkla sildim ve sadece standart kullanıcı hesabı kaldı bu hesabı yonetici yapamıyorum ne yapmalıyım ?
|
Yanıt
Yanıt

merhaba  enes çakır

sorununuzla ilgili olarak şu adımları uygulayın 

kullanıcı hesabını 4 farklı yöntemle yönetici yapabilirler bunun için

https://www.youtube.com/watch?v=nVLEIdHQmbs

sorun devam ederse 

sistem geri yükleme yapın sistem geri yükleme noktası oluşturun bunun için : https://www.youtube.com/watch?v=7exRLQbD0D4

<  Bu ileti veya öneriler size yardımcı olduysa  " yanıt olarak işaretle "  butonuna tıklayınız >

Bu yanıt yararlı oldu mu?

Yardımcı olmadığı için üzgünüz.

Harika! Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Bu yanıtı ne kadar faydalı buldunuz?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz sitemizi geliştirmemize yardımcı olmaktadır.

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Yanıt
Yanıt

Cevabın için teşekkürler tamer tuğ fakat sorunu ben çözdüm. Aynı sorunu yaşayanlar için çözümü paylaşıyorum.

İlk önce bilgisayarı güvenli modla açıyoruz bunun birkaç yöntemi var ben gelişmiş başlangıç->sorun gider->gelişmiş seçenekler->başlatma ayarşarı yolunu takip ettim siz istediğiniz yolu kullanabilirsiniz. Burda yeniden başlat butonu var ona tıklıyoruz ve ondan sonra sayılar ve ne işe yaradıklarını gosteren bir yer var burdan ağ ile güvenli mod yazan yerdeki sayıya basıyoruz daha sonra bilgisayar güvenli. Kiple başlıyor burdan denetim masasını açıyoruz burdan kullanıcı hesaplarına girerek başka bir hesabı yönetici olarak atayabiliyoruz.

22 kişi bu yanıtı yararlı buldu

·

Bu yanıt yararlı oldu mu?

Yardımcı olmadığı için üzgünüz.

Harika! Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz sitemizi geliştirmemize yardımcı olmaktadır.

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Soru Bilgisi

Son güncelleştirme Nisan 28, 2021 Görüntüleme 7.180 Uygulandığı öğe: