Outlook Outbox klasöründe mail olmamasına rağmen okunmamış 1 mail görünüyor.

Merhaba,

Outlook (2013) Outbox klasörü  boş olmasına rağmen klasör bölmesinde 1 okunmamış mail görünüyor. Bütün ayarları, filtreleri vs. sıfırlamama rağmen sorunu çözemedim.

Acil destek rica ediyorum.

Saygılarımla,

Soru Bilgisi

Son güncelleştirme Haziran 4, 2020 Görüntüleme 9.806 Uygulandığı öğe:

Merhaba malisahin,

Microsoft foruma hoş geldiniz.

Yaşadığınız sorunla ilgili Mail Kutusu Arama kısmında Ctrl + E tuşlarına basın ve çıkan ekrana read:no yazıp Enter'a basın. Burada Sunucu üzerinde daha fazla bul linkine tıkladığınızda okunmamış e-mailleri görebilirsiniz.

Ayrıca aşağıda vermiş olduğum makaleleri de inceleyebilirsiniz.

Tüm okunmamış iletilerimi bulma

Yalnızca okunmamış iletileri görüntüleme

Herhangi bir sorunuzda iletişime geçebilirsiniz.

<Bu ileti veya öneriler size yardımcı olduysa “Yanıt olarak işaretle” butonuna tıklayınız.>

Saygılarımla,

Orkun

<Bu ileti veya öneriler size yardımcı olduysa “Yanıt olarak işaretle” butonuna tıklayınız.>

Bu yanıt 60 kişiye yardımcı oldu

·

Bu, sorununuzu çözdü mü?

Yardımcı olmadığı için üzgünüz.

Harika! Bunu, yanıt olarak işaretlediğiniz için teşekkür ederiz.

Bu yanıtı ne kadar faydalı buldunuz?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz sitemizi geliştirmemize yardımcı olmaktadır.

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Tekrar merhaba,

Bu yolu denemiştim. Cevabınıza istinaden tekrar denedim ama sonuç değişmedi. Outbox klasöründe 1 okunmamış mail görünüyor ama klasörde hiçbir mail yok. Hatta tümünü sil/klasörü boşalt ve filtre seçenekleri gibi yolları da denedim ama sonuç alamadım.

Mehmet Ali

Bu yanıt 7 kişiye yardımcı oldu

·

Bu, sorununuzu çözdü mü?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz sitemizi geliştirmemize yardımcı olmaktadır.

Merhaba malisahin,

Yanıtınız için teşekkür ederiz.

Konuyla ilgili olarak, öncelikle outlook.exe /cleanviews komutunu yazıp Enter'a basınız. Bu komut Outlook'da önbelleği temizleyecektir. Sorun hala devam ederse Önbelleğe Alınmış Exchange Modu Kullan seçeneğini devre dışı bırakıp Tümünü Okundu Olarak İşaretle seçeneğine tıklayınız.

Herhangi bir sorunuzda iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımla,
Orkun

Bu yanıt 68 kişiye yardımcı oldu

·

Bu, sorununuzu çözdü mü?