0xc000007b Hatası Hk.

Merhabalar;

Bilgisayarımda Windows 7 Home Premium yüklü. Dishonored oyununu bilgisayarıma yükledim. Ancak "Uygulama düzgün olarak başlatılamadı (0xc000007b). Uygulamayı sonlandırmak için Tamam düğmesine tıklatın." hatasını alıyorum. Bu hata ne anlamak gelmektedir ve çözüm olarak ne yapmalıyım? Ayrıca AR-GE bölümünüze uygulama hatalarını açıklarken cimri davranmamalarını iletebilir misiniz? Zira dünyanın önde gelen teknoloji firmalarındansınız ancak kullanıcınıza bir hatayla karşılaştığında nasıl çözebileceğine dair bir talimat vermiyorsunuz. Konuyla ilgili en kısa zamanda cevabınızı bekliyorum. İyi çalışmalar sevgili destek ekibi. :)

Yanıt
Yanıt

Çözüm 1: .Net Framework dosyalarının bozulması veya silinmesi

Bu durumda 0xc000007b hatasının çözümü için .Net Framework uygulamasının yeniden yüklenmesi gerekir.

.Net Framwork pek çok Windows uygulamasının çalıştırılabilmesi için gerekli bir uygulama çatısıdır.

.Net Framework'u buradan indirebilir yeniden yükleyebilir ve onarabilirsiniz.

Çözüm 2:  0xc000007b  hatası veren uygulamanın dosyalarının bozulması veya silinmesi

Çalıştırırken Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı 0xc000007b hatası aldığınız programı yeniden yüklemek sorunu çözebilir. Bu hatayı aldığınız programı yeniden yükleyin Uygulamayı yeniden yüklemek  0xc000007b hatasının çözümü olabilir

Çözüm 3: Bilgisayara bulaşan virüsler

Bilgisayara bulaşan virüs veya malware gibi zararlı yazılımlar  0xc000007b  hatası almanıza neden olabilir. Bu durumda önce bilgisayarınızı bir virüs taramasından geçirmelisiniz. 
Size ücretsiz iki yazılım önerebilirim.

16 kişi bu yanıtı yararlı buldu

·

Bu yanıt yararlı oldu mu?

Yardımcı olmadığı için üzgünüz.

Harika! Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Bu yanıtı ne kadar faydalı buldunuz?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz sitemizi geliştirmemize yardımcı olmaktadır.

Bu yanıtı ne kadar faydalı buldunuz?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Soru Bilgisi

Son güncelleştirme Nisan 9, 2021 Görüntüleme 2.828 Uygulandığı öğe: