Outlook Hesabı

Outlook Hesabıma giriş yapabiliyorum fakat hiçbir içerik gözükmüyor sadece beyaz bir sayfa görüntüleniyor çıkışta yapamıyorum doğal olarak bir türlü düzelmedi yardımcı olursanız sevinirim.
|

Aynı sorunu birçok kişi yaşıyor ayrıca birçok resmi yazışmayı biz mailllerden yapıyoruz, acilen bu sorunun çözülmesi lazım...

Bu yanıt yararlı oldu mu?

Evet
Hayır

Üzgünüm bu yardımcı olmadı.

Harika! Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Bu yanıttan ne kadar memnun kaldınız?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz sitemizi geliştirmemize yardımcı olmaktadır.

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

aynı durum benim hesabım içinde geçerli sadece cep telefonumdan (samsung note2) ulaşabiliyorum. parolamı sıfırladım ama yeni parolam ile de bilgisayarımdan hesabıma ulaşamıyorum . şifremi girdiğim ekrandan sonra açılan ekranda mavi satır üzerinde profil fotoğrafım ve ismim bulunmakta sayfanın geri kalan kısmı boş. başka bilgisayarlardan da denedim sonuç aynı. kullandığım işletim sistemi Windows 7 home prem.  kısa zamanda sorunun çözümü hakkında bilgi rica etmekteyim.

Evet
Hayır

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz sitemizi geliştirmemize yardımcı olmaktadır.

.com uzantılı hesabımda aynı sorunları bende yaşıyorum fakat .com.tr uzantılı hesabımda bir sıkıntı yok. bilgilerinize... iyi günler

Evet
Hayır

Merhabalar,

Microsoft topluluk forumumuza hoşgeldiniz. Size yanıt vermedeki gecikmeden dolayı özür dileriz. Mesajınızdan anladığım kadarıyla sorununuz hesabınızda oturum açtıktan sonar boş bir sayfa görünmesi ile ilgilidir.

Belirttiğiniz durum geçici bir süre teknik durumdan kaynaklanan bir sorundu. Şu anda düzelmiş olması gerekmektedir. Lütfen kontrol ederek bunu onlaylayın.

Buradan bulunduğunuz sunuculardaki bilinen hata raporlarını öğrenebilirsiniz.

Başka bir sorununuz olursa lütfen çekinmeden bizimle tekrar iletişime geçin.

Teşekkürler,
Ayhan

Evet
Hayır

Soru Bilgisi

Son Güncelleştirme Ocak 30, 2021 Görüntüleme 34 Şunlara uygulanır: