Zacinające się kafelki

Od czasu do czasu zacinają mi się kafelki tzn klikam i nie zaskakują... jakaś porada?
Właściwa odpowiedź
Właściwa odpowiedź

Rozumiem.

Proszę spróbować wykonać czysty rozruch w systemie Windows 8, możliwe, że jakaś inna aplikacja lub usługa powoduje ten problem.

1) Wciśnij na tradycyjnym pulpicie klawisze Windows+R, pojawi się okno "uruchamianie"

2) Wpisz polecenie msconfig wciśnij ok.

3) Przejdź do zakładki Usługi, zaznacz na dole Ukryj wszystkie usługi Microsoft i zaznacz z prawej strony Wyłącz wszystkie

4) Następnie przejdź do zakładki Uruchamianie i wciśnij Otwórz Menedżera zadań

5) W menedzeże zadań w zakładce Uruchamianie powyłączaj programy, które są dostepne na liście (wciśnij na każdy program prawym przyciskiem myszy i wybierz "wyłącz"

6) Następnie wróć do okna konfiguracja systemu, wciśnij Zastosuj i ok

7) Uruchom ponownie komputer i sprawdź działanie kafelków

8) Jeśli wszystko będzie dobrze tzn. że jakis program lub usługa powoduje konflikt

9) Drogą prób trzeba odszukać winowajcy, na początku włączyć usługi, uruchomić komputer i sprawdzic czy jest ok. Jeśli po włączeniu wszystkich usług bedzie problem, tzn ze usługa powoduje problem, jeśli bedzie dobrze będzie to oznaczało, ze program powoduje konflikt.

Wtedy w Menedzerze zadań trzeba włączać np po 3 programy i ponownie uruchamiać komputer w celu zlokalizowania winowajcy.

W przypadku problemów zachęcam skontaktować się z Microsoft 801-802-000.

------------------
Jeśli moja odpowiedź jest rozwiązaniem, którego szukałeś, pamiętaj proszę aby kliknąć poniższy przycisk „Oznacz”.

-----
Jeśli moja odpowiedź jest rozwiązaniem, pamiętaj aby kliknąć poniższy przycisk „Oznacz”.

Czy to pomogło rozwiązać problem?

Przykro nam, że nie udało się Ci pomóc.

Świetnie! Dziękujemy za oznaczenie tego jako właściwej odpowiedzi.

W jakim stopniu zadowala Cię ta odpowiedź?

Dziękujemy za opinię. Pomoże nam ona w ulepszeniu witryny.

Dziękujemy za opinię.

Właściwa odpowiedź
Właściwa odpowiedź
U mnie problemem był program X-Fire po jego wyłączeniu/odinstalowaniu wszystko wróciło do normy , antywirusa nie używam i nigdy nie używałem wystarczy mi ochrona Microsoftu .  

Czy to pomogło rozwiązać problem?

Przykro nam, że nie udało się Ci pomóc.

Świetnie! Dziękujemy za oznaczenie tego jako właściwej odpowiedzi.

Dziękujemy za opinię. Pomoże nam ona w ulepszeniu witryny.

Dziękujemy za opinię.

Informacje na temat pytania

Ostatnia aktualizacja: czerwca 8, 2019 Wyświetlenia 7 312 Dotyczy: