• lipca 17, 2017
    Anons: Nowy projekt witryny dla społeczności firmy Microsoft

W lipcu firma Microsoft udostępni pierwsze z udoskonaleń, których celem jest unowocześnienie witryny społeczności firmy Microsoft i ułatwienie klientom pełne wykorzystanie jej możliwości.

• W okresie wdrożeniowym w zależności od lokalizacji może być wyświetlana nowa lub stara wersja witryny

• Spodziewamy się, że większość klientów otrzyma dostęp do nowej wersji witryny w połowie lipca, a cały proces zakończy się 31 lipca

Uwaga: Do nowej wersji witryny nie zostaną przeniesione prywatne konwersacje z przeszłości. Zapisz wszystkie prywatne wiadomości, które chcesz zachować.

O wprowadzanych w witrynie udoskonaleniach możesz dowiedzieć się więcej w tym wątku.

Dziękujemy za uczestnictwo w społeczności firmy Microsoft!

Pytanie
Liczba wyświetleń: 1042

nieaktywny kreator importu i eksportu w Outlooku 2010

JerzyMarian zadane:
Witam serdecznie.
Przypadkowo odkryłem, iz w opcji plik - otwórz - nie jest aktywna aktywna funkcja "Importuj" (jest szara)
Podobnie rzecz sie ma w opcje - zaawansowane - "eksport" (tez szara). Od kiedy - nie mam pojęcia. Uzycie "napraw" z dysku nic nie dało. System Windows 7_64 Ultimate, 8GB RAM, MS Office Dla Uzytkowników Domowych i Małych firm, program antywirusowy Microsft Essential Security. Nie mam pomysłu co dalej. Pozdrawiam
Osoby zadające to pytanie: 2

Historia nadużyć

Ikona stanu Z właściwymi odpowiedziami Właściwa odpowiedź
Daniel Stawicki Stawik odpowiedź w dniu

ta opcja jest wyszarzona jesli jezyk systemu rozni sie od tego w pakiecie office. ustaw w panelu sterowania ten sam jezyk co ma pakiet office i funkcja bedzie dzialac.
Pozdrawiam

Daniel Stawicki
Osoby uważające to za pomocne: 1

Historia nadużyć

postęp