Brak polskich znaków...w IE 10 odpalanej z Pulpitu.

Przy próbach wpisywania tekstu nie mogę używać polskich znaków, czyli: ą, ę, ś, ć, ł...itd.

Dotyczy to wszystkich stron internetowych (komentarze na forum, wyszukiwarka tematów) - nawet w wyszukiwarce Google nie mogę wpisać tych polskich znaków - co w starym moim Windows 7 lub Vista działało prawidłowo.  

Przy używaniu Notatnika czy Worda problemu takiego nie ma. Nie ma go w żadnym programie jakie mam zainstalowane.

Co więcej - jeżeli używam przeglądarki IE 10 w trybie Modern UI to tam ten problem nie występuje.

Błąd ten jest TYLKO w przeglądarce IE 10 uruchamianej ze standardowego Pulpitu.

To jakiś bug systemowy i aż dziwne, że nikt go nie zauważył - być może wszyscy używają przeglądarki IE 10 w trybie kafelkowym a tam tego błędu nie ma.

Jestem zaawansowanym użytkownikiem komputerów i żadne znane mi zmiany w opcjach systemu (język: polski programisty) nie pomogły.

Może jeszcze ktoś ma taki problem jak opisałem powyżej i zna na niego skuteczne lekarstwo.

Ten tekst co tutaj widzicie napisałem w Notatniku i skopiowałem go - pisanie on-line tego tekstu u mnie nie działa - brak polskich znaków.

Właściwa odpowiedź
Właściwa odpowiedź

Witam.

Uruchom przeglądarkę bez dodatków i sprawdź, czy będzie ok.

Wciśnij klawisz Windows + R i w "Uruchamianie" wpisz iexplore -extoff

Otworzy się przeglądarka bez dodatków, sprawdź działanie polskich znaków.

Jeśli będzie ok tzn., że jakiś dodatek powoduje ten problem. Wtedy otwórz przeglądarkę w trybie normalnym, wciśnij na koło zębate i wybierz Zarządzaj dodatkami - tam znajdź winowajcę.

------------------
Jeśli moja odpowiedź jest rozwiązaniem, którego szukałeś, pamiętaj proszę aby kliknąć poniższy przycisk „Oznacz”.

-----
Jeśli moja odpowiedź jest rozwiązaniem, pamiętaj aby kliknąć poniższy przycisk „Oznacz”.

Ta odpowiedź pomogła 28 osobom

·

Czy to pomogło rozwiązać problem?

Przykro nam, że nie udało się Ci pomóc.

Świetnie! Dziękujemy za oznaczenie tego jako właściwej odpowiedzi.

W jakim stopniu zadowala Cię ta odpowiedź?

Dziękujemy za opinię. Pomoże nam ona w ulepszeniu witryny.

W jakim stopniu zadowala Cię ta odpowiedź?

Dziękujemy za opinię.

Informacje na temat pytania

Ostatnia aktualizacja: kwietnia 1, 2020 Wyświetlenia 11 141 Dotyczy:

Powiązane fora