Win10 Start menü hiba

Már több módon is próbáltam de nem tudom megoldani. A hiba az lenne hogy nem tudom megnyitni a start menüt, a tálcáról eltűnt az edge és az áruház is. A hangerő szabályozót se tudom megnyitni és pár funkció se elérhető. A gépet nem szeretném újra telepíteni.
|
Válasz
Válasz

Kedves Ildikó!

Ez működik, kipróbálva:

Startra kattints, kezdd el gépelni: Powershell

Ha megjelent, jobb egérrel kattints rá, a Futtatás rendszergazdakéntet válaszd. Ha elindult a Powershell,

másold be ezt a parancsot:

Get-AppXPackage | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"}

Ha befejezte (kb. 20 perc) indítsd újra a gépet.

Szép estét!

Ildi

70 személy hasznosnak találta ezt a választ

·

Hasznos volt ez a válasz?

Sajnáljuk, hogy ez nem segített.

Nagyszerű! Köszönjük visszajelzését!

Mennyire elégedett ezzel a válasszal?

Köszönjük visszajelzését, ez segít javítani az oldalon.

Köszönjük visszajelzését!

Válasz
Válasz

Kedves Ildikó!

A Programok és Szolgáltatásokból töröld a szkenner illesztőprogramját, ha ott van ilyen. Majd az Eszközök és nyomtatókat nyisd meg, kattints a szkennerre jobb egérrel, kattints az Eltávolításra. Ha van alatta olyan lehetőség, hogy az eszköz illesztőprogramját is, akkor azt a négyzetet jelöld be.

Majd innen a 8.1-hez készült szoftvert töltsd le, szerintem azzal menni fog. Van magyar nyelvű is:

http://www.canon.hu/support/consumer_products/products/scanners/lide_series/canoscan_lide_100.aspx?type=drivers&language=&os=WINDOWS%2010%20%2864-bit%29

Ha mégsem, akkor kattints jobb egérrel a telepítőfájlra, a Tulajdonságokra, Kompatibilitás fülre, és jelöld be a Futtatás ebben a kompatibilitási módban négyzetet és válaszd ki a Windows 8-at, majd próbáld így installálni.

Szép estét!

Ildi

Hasznos volt ez a válasz?

Sajnáljuk, hogy ez nem segített.

Nagyszerű! Köszönjük visszajelzését!

Köszönjük visszajelzését, ez segít javítani az oldalon.

Köszönjük visszajelzését!

Kérdés adatai

Utolsó frissítés: június 26, 2021 Megtekintések: 23 234 A következőkre vonatkozik: