Win10 hálózati nyomtató hozzáadás probléma

Új HP laptopon, amin Windows 10 van, szeretnék hálózati nyomtatót hozzáadni.

A Nyomtatóknál a nyomtató hozzáadása során automatikus a folyamat, nem ad lehetőséget, hogy én adjam meg az info fájl elérési útját (amit a nyomtató gyártójának honlapjáról töltöttem le). A telepítés végén azt írja, hogy "Az illesztő program nem érhető el".

Szerettem volna a Felügyeleti eszközök/Szolgáltatások/Nyomtatáskezelőben hozzáadni a nyomtatót, de a Szolgáltatások között nincs Nyomtatáskezelő.

A hálózati nyomtató típusa: Ricoh Aficio 3350B.

Hogyan tudom hozzáadni a nyomtatót?

Üdvözlettel,

K. Andi

|
Válasz
Válasz

Üdv.!

Gondolom a Gépház-on keresztül próbálkoztál. Próbáld meg nem a Gépház, hanem a Vezérlőpult segítségével a nyomtatót hozzáadni, ahogyan a régebbi Windows rendszerek esetében is. Ott lehetőséged lesz az .inf fájlt hozzáadni manuálisan.

A Vezérlőpult a Windows 10-ben a Start-menü gyorskeresőjét használva csalható elő. Ezt követően válaszd jobb felül a Nézet -> Kis ikonok -> Eszközök és nyomtatók -> felül a Nyomtató hozzáadása menüpont -> aztán a nyomtató nem található a listában... menüpontokat. Itt be tudod majd tallózni a szükséges meghajtóprogram .inf fájlját.

Sok sikert!

4 személy hasznosnak találta ezt a választ

·

Hasznos volt ez a válasz?

Sajnáljuk, hogy ez nem segített.

Nagyszerű! Köszönjük visszajelzését!

Mennyire elégedett ezzel a válasszal?

Köszönjük visszajelzését, ez segít javítani az oldalon.

Mennyire elégedett ezzel a válasszal?

Köszönjük visszajelzését!

Kérdésinformáció

Legutóbbi frissítés: április 25, 2021 Megtekintések – 5 050 A következőkre vonatkozik: