Zablokowane Konto

Witam Serdecznie

co zrobic z tymczasowo zablokowanym kontem??

Mam swoje konto ale jest ograniczone i nie moge przez to sciagnac gier ani dodawac znajomych a nie chce stracic aktualnego konta ...

Question Info

Last updated July 4, 2018 Views 32 Applies to:

* Please try a lower page number.

* Please enter only numbers.

Zablokowane mam konto opiekuna

Did this solve your problem?

Sorry this didn't help.

Great! Thanks for marking this as the answer.

How satisfied are you with this reply?

Thanks for your feedback, it helps us improve the site.

How satisfied are you with this response?

Thanks for your feedback.

konto możesz usunąć, sprzedać, pożyczyć, wrzucić na pamięć przenośną, wysadzić w powietrze z całą konsolą lub zdezinterować za pomocą lasera dartha vadera

słuchaj, napisałeś pytanie, z któego ja nie zrozumiałem jakiej odpowiedzi oczekujesz, co znaczy że konto  jest zablokowane i co chcesz z nim zrobić, odblokować? to napisz o co chodzi z tym zablokowaniem, to ban czy co...?

Sorry this didn't help.

Za kazdym razem gdy próbuje sie zalogowac na Konto Opiekuna wyskakuje mi komunikat ''Podjęto zbyt wiele prób zalogowania przy użyciu niepoprawnego adresu e-mail lub hasła'' i nie da rady sie zalogowac przez strone intrnetowa ani przez Xboxa poniewaz wysakuje ten komunikat.. Hasło oraz E-mail znam i niewiem co zrobic bym mogł sie zalogowac i zmienic ustawienia do Drugiego konta które to mam ograniczone i nie moge dodawac znajomych oraz zakupic nowych gier przez dystrybucje cyfrowa

Sorry this didn't help.

to jak dla mnie musisz napisac do supportu - konto jest zablokowane z określonego powodu; a to sam tak zgadywałeś to hasło?

Sorry this didn't help.

Nie nie zgadywałem.. znam hasło mam takie samo jak na pocztę i na pocztę mogę wejść, ale na konto już niestety niee.. ponieważ wyskakuje mi to co wcześniej wspomniałem...

Sorry this didn't help.

no to i tak jak wyżej napisałem

Sorry this didn't help.

Witam jestem po rozmowie z polskim suport xbox live z racji że oni nic nie mogą wysłali mnie na to forum.

A więc mam taki problem grałem sobie w środę na xboxie i co chwile traciłem połączenie z live, no to wciskałem

połącz ponownie i tak chyba z 3 razy, aż tu wyskakuje komunikat że moje konto zostało zbanowane do roku 9999.

Dostałem emila od MS że konto zostało zablokowane ze względu na kradzież ze sklepu.

Chciał bym się dowidzieć co ja niby ukradłem i co jest grane. Miałem jeszcze 3 miesiące live gold .

Gdzie ja muszę zadzwonić żeby tego sie dowidzieć

Mój gametag to    zupos1  

Sorry this didn't help.

Witam Serdecznie,

Dzwoniłem jak mój poprzednik to Polskiej Pomocy Technicznej Xbox Live w tej samej sprawie zostało mi zawieszone konto.

Otrzymałem wcześniej od Państwa informację iż  konto zostało zablokowane ze względu na kradzież ze sklepu internetowego. Czy coś w tym stylu. Powiem że taka informacja była dla mnie oszczerstwem.  I nie życzył bym sobie by Firma Microsoft pisała do mnie kwestie nie zgodne z prawdą. Konsole kupiłem kilka miesięcy temu wszystkie gry jakie były wkładane do jej napędu były oryginalne. MS point były kupowane przez paypal.pl jedynie raz na allegro ale je zwróciłem gdyż użytkownik nie poinformował mnie że aby je uzyskać trzeba odzyskiwać jakiś tag gracza. Jedynie raz w ten sposób kupiłem grę na Allegro ale działała bez zarzutów, nie było z nią jakichkolwiek problemów prawnych i osoba jaka sprzedawała mi konto do tych gier miała dość wysoką renomę na Allegro także oszustem nie była.

Moje konto ma co miesięcznie odnawialne konto Xbox Live Gold, teraz został naliczony kolejny miesiąc Golda.

Mam nadzieję że kolejne nie zostaną naliczane, skoro nie mogę korzystać z mojego konta również do roku 9999.

Miałem napisać do użytkownika Ownon gdyż otrzymałem informację że należy do sekcji zajmującej się tym problemem.

Niestety z zablokowanego konta na Goldzie nie można nawet wysłać wiadomości prywatnej. Wiec piszę na forum. By jak kolwiek skontaktować się z ludźmi którzy są odpowiedzialni za pomoc w kwesti zablokowanych kont Xbox Live.

Chciałbym się dowiedzieć co w tej sytułacji mogę zrobić i co ma mi do zarzucenia firma Microsoft jeśli chodzi o regulamin.

Proszę o kontakt  w tej sprawie mój tag gracza to: BeRcik Blood

Liczę na pomoc i wyczerpującą wypowiedz.

Sorry this didn't help.

hmmm, a skąd uzyskałeś informację, że należę do jakiejkolwiek sekcji? na to forum nie zagląda żaden przedstawiciel Microsoftu, co oznacza że ja nim ni ejestem, support Cię tu odesłał, bo polski support jest kpiną

na allegro sprzedają tzw. lewe konta, na które punkty są sprzedawane z kradzionych kart kredytowych (taka jest teoria), być może za to MS banuje; jeżeli jesteś użytkownikiem polskiego live to do supportu dzwoń póki Ci tej sprawy nie rozwiążą, jak mówiłęm tutaj nikt z MS nie zagląda; jeżeli to nie pomoże to pozostaje UOKIK

Sorry this didn't help.

No i wyszło szydło z worka... nie dość że należysz do jakiejś tajemniczej sekcji (a może sekty... ;-) to jeszcze niewinnym ludziom konta banujesz! ;-]

Sorry this didn't help.