Xbox 360 Destiny taken king dlc

Witam mam pytanie chciałem zakupić preorder dla destiny. Jednakże niedosyć że nie ma wersji digital to do tego cena jest zawyżona i chciałem się spytać czy to jakiś błąd czy oficjalnie taka cena pozostanie. Bo jakim cudem 60$ na polskie wyszlo im 289 zl gdzie przeliczyłem iż to wychodzi 223 zl

Question Info

Last updated July 4, 2018 Views 2 Applies to:

Microsoft to nie kantor i nie ustala cen na podstawie wartości dolara. Cena musi być stała a nie uzależniona od wahań wartości waluty, dlatego jest umowna. Poza tym w cenę wlicza się podatek, gdzie w Polsce na wartości cyfrowe wynosi on 23%, a w USA zależnie od stanu od 0% do maksymalnie 16%.

Did this solve your problem?

Sorry this didn't help.

Great! Thanks for marking this as the answer.

How satisfied are you with this reply?

Thanks for your feedback, it helps us improve the site.

How satisfied are you with this response?

Thanks for your feedback.

Cóż, ale i tak zawyżona cena gdzie widziałem ten sam produkt tylko w wersji pudełkowej w cenie 230 zł. Więc też no mnie to dziwi że taka podwyższona cena jest w wersji cyfrowej. Nie pamiętam aby xbox aż tak na początku zawyżał ceny

Sorry this didn't help.

W Microsofcie wszystko w wersji cyfrowej jest droższe od wydań pudełkowych. Raczej się to tutaj nie zmieni, to nie Steam. Nie kupuj nic tak szybko po premierze, nie będzie problemów z cenami.

Sorry this didn't help.

Rzecz w tym że akurat dlc wole mieć przy premierze kiedy tak naprawdę dlc powoduje dużą różnice w multiplayer. Będę jedynie liczył że max 200 zł będzie kosztował dodatek który kosztuje 40$. Ale dziękuje za odpowiedź przynajmniej się wyjaśniła mi sie tak przykra niespodzianka

Sorry this didn't help.