Xbox 360 błąd 8015190E.

Witam

Podczas próby logowania do usługi Xbox Live występuje błąd 8015190E.

Z usługą łączyłam się przez swoją sieć wi-fi i nic złego się nie działo, od jakiegoś tygodnia przy każdej próbie logowania do usługi pojawia się ów błąd.

Co najdziwniejsze, korzystając z innego wi-fi konsola łączy się z Xbox Live bez najmniejszego problemu.

Sama przerobiłam już wszystkie opcje opisane w artykule na temat tego błędu, dodatkowo mój dostawca internetu aktualizował już oprogramowanie anteny, żadna z tych opcji nie pomogła.

Czy ktoś spotkał się już z podobnym problemem? Jeśli tak i ma jakieś kreatywne i sprawdzone pomysły na jego rozwiązanie będę wdzięczna za wszelką pomoc.

Z góry wielkie dzięki.

Pozdrawiam

Marta

Question Info

Last updated July 4, 2018 Views 35 Applies to:

8015190E nie mówi w zasadzie na nic. Znaczy po prostu, że konsola nie może się połączyć, czymkolwiek to jest powodowane. U mnie występuje nawet, jeśli ściągam coś przez torrenty i router wi-fi przeznacza za mało zasobów na konsolę. Jeśli to wi-fi, spróbuj umieścić konsolę bliżej routera i sprawdź czy to coś zmieni. Jeśli to nic nie da, spróbuj odłączyć od sieci wszystkie urządzenia i sprawdzić czy konsola się połączy, kiedy tylko ona korzysta z sieci.

Jeśli inne wi-fi, które sprawdzałaś, korzysta z tego samego dostawcy internetu co ty, znaczy to, że problem musi być gdzieś w konfiguracji twojej sieci. Jeśli dostawca internetu jest inny, zapytaj swojego, czy nie zmieniał czegoś od swojej strony (przede wszystkim MTU, blokowanie portów, jakieś nowinki typu "bezpieczny internet" i inne tego rodzaju rewelacje).

Did this solve your problem?

Sorry this didn't help.

Great! Thanks for marking this as the answer.

How satisfied are you with this reply?

Thanks for your feedback, it helps us improve the site.

How satisfied are you with this response?

Thanks for your feedback.

Zakładam że restartu routera już próbowałaś :D

Może po prostu postaw jeszcze raz to WiFi?

Możesz się też pobawić usługą QoS.

Did this solve your problem?

Sorry this didn't help.

Great! Thanks for marking this as the answer.

How satisfied are you with this reply?

Thanks for your feedback, it helps us improve the site.

How satisfied are you with this response?

Thanks for your feedback.