Wymiana starego Xboxa na nowego

Ostatnio na angielskim Xbox Live mocno reklamowana jest kampania w której można za dopłatą (99 funtów) wymienić starszy model Xboxa na nowy model, tzw. slim. Wiem, że ciężko będzie z uzyskaniem odpowiedzi, bo teraz nikt z Microsoftu na forum ich nie udziela, jednak zadam pytanie.

Czy w Polsce również pojawi się podobna akcja, w której za dopłatą będzie można wymieć starszy model Xbox 360 na nowy model ?

Osobiście z chęcią dokonam takiej wymiany i sądzę, że wielu użytkowników tej konsoli zdecyduje się na taki krok. Dlatego jeżeli ktoś z Microsoftu może udzielić mi informacji na ten temat, niech to zrobi.

Question Info

Last updated July 4, 2018 Views 10 Applies to:

Temat "Zadaj pytanie firmie Microsoft" został oficjalnie skasowany i już nikt z MS nie odpowiada na nasze pytania na łamach forum. Ewentualnie spróbuj się czegoś dowiedzieć dzwoniąc na infolinię, może tam ktoś coś wie.

Did this solve your problem?

Sorry this didn't help.

Great! Thanks for marking this as the answer.

How satisfied are you with this reply?

Thanks for your feedback, it helps us improve the site.

How satisfied are you with this response?

Thanks for your feedback.

A Ja gdzieś czytałem "gdzieś czyli na 3 forach, w czym tu" że jak nowa Aktualizacja ci wgra jakieś błędy ograniczające np. Brak dostępu do gier z płyt. To możesz to zgłosić i oni ci wymienią twoją konsolę na slim z całym osprzętem

Sorry this didn't help.

@vooohh47 - rozumiem że chciałeś być zgryźliwy, ale nigdzie w moim poście nie napisałem, że "gdzieś przeczytałem". Mam konto na Xbox Live UK i tam od 3 tygodni jest reklama zachęcająca do udania się do sklepów by za dopłatą wymienić poczciwego szaraka na nowego slima. Co do wgrywania błędów przy aktualizacji to sytuacja wyglądała tak, że betatesterzy z USA, którym aktualizacja zniszczyła konsolę (dosłownie uszkadzając napęd, przez co nie mogli w nic pograć z płyty) dostali w zamian nowe xboxy.

Sorry this didn't help.

Sorki. Źle zrozumiałem :-)

Sorry this didn't help.

99F to u nas by pewnie bylo z 600pln to bardziej sie oplaca sprzedac starego i kupic nowego a pewnie by dawali wersje z dyskiem 4G czyli kaszana, a swoja droga to jest to w Polsce tak prawdopodobne jak to ze jesli pojedziesz maluchem do salonu fiata to wyjedziesz nowym fiatem bravo. haha a nawet jesli to bez paragonu ktorego pewnie wiekszosc osob nie posiada (bo kupili uzywke albo poprostu zgubili) nikt by ci go nie wymienil

Sorry this didn't help.