Włamanie na konto?

Witajcie

Zdarzyła mi się dziwna sytuacja. Dzisiaj po pracy odpaliłem sobie konsolę żeby trochę poskakać przy Kinekcie i podczas gry nagle wyskoczył komunikat oświadczający, że "pobieranie Escalation: Pack 2 [PO] zostało zakończone". Natychmiast sprawdziłem co to jest i okazało się, że to jakiś dodatek do CoD: Black Ops.

I pewnie myślicie co w tym dziwnego?

Otóż najdziwniejsze jest to że, nigdy, przenigdy nie grałem, nie gram i nie zagram w Call of Duty, nigdy nie wchodziłem na zakładkę tej gry ani poprzez Xboxa ani poprzez stronę internetową a tym bardziej przenigdy nie kupiłbym tak drogiego dodatku do gry której nie mam.... Zaników pamięci nie mam, środków odurzających też nie stosuję więc....

Czy ktoś może mi wytłumaczyć jakim cudem ten dodatek "sam" się pobrał?

Do konsoli nikt nie ma dostępu oprócz mnie.

Na stronie w zakładce historia pobierania data wskazuje 05.08.11 a w tym dniu jedyne co zrobiłem to odpaliłem Kinect Sports.

Czy to możliwe, że ktoś mógł włamać się na moje konto? A jeśli tak to w jakim celu zakupił ten dodatek?

Czy mogę jakoś cofnąć licencję na ten "śmieciowy" dodatek i jakoś odzyskać te 1200 MSP za które chciałem kupić coś bardziej wartościowego?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Question Info

Last updated July 4, 2018 Views 1 Applies to:

Raczej nie gdyż podczas włączania pobierania gry na innej konsoli z twojego profilu u ciebie to się nie pobiera tylko pisze że pobiera się dla innej konsoli. Więc może włączyłeś pobierania przez przypadek albo ktoś z rodziny.

Did this solve your problem?

Sorry this didn't help.

Great! Thanks for marking this as the answer.

How satisfied are you with this reply?

Thanks for your feedback, it helps us improve the site.

How satisfied are you with this response?

Thanks for your feedback.

Hmm... mało prawdopodobne, dzieci w domu nie mam, a pozostali domownicy nawet nie mają pojęcia jak włączyć konsolę nie mówiąc już o robieniu zakupów na Rynku Gier. A jak już wcześniej pisałem, ja sam nie robiłem nic poza odpaleniem Kinect Sports więc kupienie czegokolwiek nawet przez przypadek jest niemożliwe.

Sorry this didn't help.

można tak włączyć pobieranie z poziomu strony www; nie masz może ustawionego automatycznego logowania lub zapamiętane hasło w przeglądarce do konta tak, że sam Cię loguje, może to zrobił ktoś właśnie z poziomu komputera, którego używasz? jak rozumiem pobrało Ci punkty MS, które miałeś? możesz spróbować napisać do supportu, opisać sutuację, teoretycznie nie zwracają środków, ale zdarzały się sytuacje że oddawali, spróbuj

Sorry this didn't help.

jak by ci ktoś się włamał to by się wyświetliło że ktoś logował się na innym xboxie

Sorry this didn't help.