Turniej 4v4 Halo 3, Wrocław 24-25.09.2011

 

Mam przyjemność zaprosić drużyny na turniej Halo 3 (nie gramy w Halo:Kicz, bo to nie jest Halo tylko jakieś Call of Booty), który odbędzie się we Wrocławiu w dniach 24-25.09.2011 w ramach konwentu mangi i anime Baka2k11. Przewidziane są oczywiście nagrody dla 3 najlepszych team'ów (prawdopodobnie ufundowane przez Microsoft). Gramy na zasadach MLG w systemie Double Elimination w trybach Team Slayer, CTF i być może KotH. Będzie specjalny setup konsol i monitorów specjalnie dla turnieju oraz osobna sala (konwent będzie odbywał się w Zespole Szkół Nr 18 we Wrocławiu, przy ulicy Młodych Techników 58) na potrzeby turnieju. Wpisowe od drużyn wynosi 0zł, ale trzeba opłacić wstęp na teren turnieju (wejściówka za 2 dni nie powinna wynosić więcej niż 20-25zł). Po turnieju gramy custom'y do oporu i może wieczorem idziemy na piwo :)

 

Po więcej informacji odsyłam pod adres http://www.psxextreme.info/topic/96666-h3-4v4-konwent-ma-baka2k11/ (sorry za spam), gdzie na bieżąco będę aktualizował temat. 

 

Drużyny mogą zarejstrować się na 2 godziny przed turniejem na miejscu lub wysłać zgłoszenie na email *** Email address is removed for privacy *** (nazwa drużyny, nicki członków). Jeśli macie pytania to piszcie na podany wcześniej email albo gg(1944352)

 

Nie musicie mieć miejsca do spania, bo na konwencie będą sleep roomy, więc weźcie śpiwory i karimaty. Istnieje możliwość przyjechania na dzień przed konwentem (podam więcej informacji wkrótce)

 

 

Pozdrawiam

Waveform (AllGoodInMyHood)

 

ps. PDT nie może grać w pełnym składzie (sorry chłopaki, ale musicie się podzielić na kilka teamów)

 

ps2. proszę uprzejmie o podpięcie tematu i ewentualne przeniesienie go do innego działu jeśli źle trafiłem umieszczając go.

 

Question Info


Last updated July 4, 2018 Views 1 Applies to: