Silniki gier i oprawa // grywalność

Witam serdecznie.

Będzie to jeden z moich pierwszych postów więc na początek powiem kilka słów o sobie. Swoje przygodę z konsolami zacząłem z czasem kiedy pojawił się perwszy xbox, zakupiłem go z Halo i do dzisiaj wspominam wiele fajnych chwil spędzonych z tą grą, z jej futurystycznym światem, broniami oraz zabawnymi krasnoludkami latającymi z pistoletami. Potem próbowałem przesiąść się na gry pc lecz z powodu braku środków na coraz to lepsze karty graficzne, ramy, dyski itd zakupiłem konsole xbox 360. Miało to miejsce dokładnie dwa miesiące temu. Minęlo już pare latek od kiedy x360 jest na rynku, wyszło mnóstwo gier. Próbuje nadrobić zaległości i ogrywać te lepsze z gier. Od kiedy weszliśmy w HD ere grafika gier poszła do przodu. I tutaj zaczyna się właściwy temat naszej rozmowy. Zawsze ciekawiło mnie co myślą inni na temat gier, czy uważamy podobnie, jakie są oczekiwania polskich graczy xboxa 360 i czy są zadowoleni z kierunku w którym idą gry (kinect, move, touchscreen itd).

Pierwszą z gier o, którą chciałbym zachaczyć jest gra Burnout Paradise City. Poniewaz jestem w trakcie przechodzenia jej zauważyłem pare dziwnych błędów i chciałbym wiedzieć czy tylko ja jestem taki wybradny czy może i wam one nie pasuja,

1) Otwarty świat gry.

Można poruszać się swobodnie po obszernym mieście ale jeśli chce sie przejechać z jednego końca miasta na drugi nie ma żadnego gps czy czegoś w tym rodzaju. Poza tym sądze, że gra takiego typu jak ta czli totalna rozwałka na drodze powinna mieć z góry określoną trase tak jak to było w przypadku wczesniejszych części, wiedziało się z góry gdzie można wyskoczyć, gdzie można najlepiej rozbić auto rywala itd. Poprostu działo sie tyle, że trudno było jeszcze ogarnaic mapę i szukac trasy dojazdu. Może to nieco stare rozwiązanie wiem że gry idą do przodu ale mnie we wcześniejszych częściach zupełnie to nie przeszkadzało.

2) Opcje gry.

Może to smieszne ale dwa dni męczyłem sie jak zmeinić głośnośc muzyki i dzwięków w grze dopiero znalazłem gdzieś na forum pomoc, w której chodziło o przyciski L1 oraz R1. NIgdzie w grze nie było opisane jak wejść w inne opcje.

3) Auta, garaż

Strasznie długo wgrywa się każde z aut po wybraniu go mija kilka chwil zanim spadnie i dopiero potem zatwierdzamy a potem jazda.

Czekam na wasze opinie i komentarze dotyczące tej jak i innych gier na xboxa 360.

Pozdrawiam!!

Question Info

Last updated July 4, 2018 Views 2 Applies to:

cóż, dobra gra...

Did this solve your problem?

Sorry this didn't help.

Great! Thanks for marking this as the answer.

How satisfied are you with this reply?

Thanks for your feedback, it helps us improve the site.

How satisfied are you with this response?

Thanks for your feedback.

Ty naprawdę to wszystko przeczytałeś ?

Sorry this didn't help.

nie, wyboldował przecież tytuł gry i ładnie tytuły są wypunkotowane, kluczowe informacje rzucają się w oczy; wypada docenić

Sorry this didn't help.

Ale lekturka :D Więc tak  Mi się nie podobało w BOP to że gdy powoli się wjeżdżało na rampę to on nie realistycznie spadał tylko się prostował i na 4 kółka.

Sorry this didn't help.