Regulamin xbox live problem

Witam.

Mój problem przedstawia się następująco. Gdy bodajże w październiku czy listopadzie była aktualizacja warunków użytkowania xbox live, zaakceptowałem warunki na moim koncie i wszystko było ok. Mój brat posiada własne konto, na którym kiedyś rzekomo była założona kontrola rodzicielska (choć ja nie pamiętam, żeby coś takiego kiedykolwiek ktoś robił na naszej konsoli).

Gdy na konsoli wyskakuje mu monit o podania hasła do maila, pojawia się błąd, że hasło jest nieprawidłowe. Gdy natomiast loguje się na stronie, wchodzi na konto (o dziwo tym samym emailem i hasłem), lecz gdy akceptuje warunki użytkowania, strona przekierowuje go do zalogowania się na konto rodzica. Nic innego się nie da zrobić na koncie bo wyskakuje jakiś błąd w stylu "Nieoczekiwany błąd.... nie powinno tak być" (WTF?). Sęk w tym, że miał konto ustawione bez filtra rodzinnego etc, a teraz wyskakuje mu takie coś. Jest on pełnoletni, tylko nie pamięta, czy jak zakładał konto nie przedstawił fałszywych danych (dla sprostowania, konto było zakładane, chwilę po premierze konsoli i xbox live nie działał w Polsce), np. że mieszka w Angli czy coś.

Pytanie więc jest następujące: czy da się sprawdzić email (adres) tego "rodzica", ponieważ sprawdzaliśmy wszystkie maile (nawet od naszych rodziców) i żaden nie pasuje. Możliwe, że był to jakiś email, który został kiedyś usunięty. Jeśli nie da się sprawdzić emaila inaczej niż z poziomu konsoli lub poprzez zalogowanie w usłudze xbox live, co teraz powinniśmy zrobić? Zakładanie przez niego innego konta nie wchodzi w rachubę (choćby poprzez utracone w ten sposób savy z gier), chyba, że da się je przenieść na inne konto razem z punktami reputacji (połączyć te dwa konta, czy coś takiego).

Ps. Xbox jest oryginalny (oczywiście już dawno po gwarancji), nie przerabiany, konta nie były nigdy zablokowane, na jego koncie była kiedyś subskrypcja gold.

Mam nadzieję, że znajdziemy razem jakiś rozwiązanie tego problemu.

Question Info

Last updated July 4, 2018 Views 12 Applies to:

"O nie... to nie powinno było się zdarzyć.

Wydaje się, że wystąpił błąd w systemie." Co do sprostowanie komunikatu błędu.

Did this solve your problem?

Sorry this didn't help.

Great! Thanks for marking this as the answer.

How satisfied are you with this reply?

Thanks for your feedback, it helps us improve the site.

How satisfied are you with this response?

Thanks for your feedback.

ja zalecam kontakt z supportem MS

Did this solve your problem?

Sorry this didn't help.

Great! Thanks for marking this as the answer.

How satisfied are you with this reply?

Thanks for your feedback, it helps us improve the site.

How satisfied are you with this response?

Thanks for your feedback.