Problemy z aktualizacją

Witam,

od niedawna mam xboxa360 4G, ale po tygodniu używania pojawił się komunikat o konieczności aktualizacji. Gdy próbuję to zrobić za pomocą płyty, to pojawia się komunikat o braku/nie odnalezieniu pamięci. Gdy próbuję go zaktualizować przez USB lub przez xbox live, pokazuje się błąd połączenia. Xbox bez problemu łączy się z internetem(bezprzewodowym), ale nie może się połączyć z xbox live. Bardzo proszę o pomoc.

Question Info

Last updated August 26, 2018 Views 3 Applies to:

Nie mam dysku twardego, tylko wewnętrzną kartę pamięci, na niej jest wolne prawie 3G. Ale chyba bez dysku, a tylko z kartą aktualizacja powinna być możliwa...

2 people were helped by this reply

·

Did this solve your problem?

Sorry this didn't help.

Great! Thanks for marking this as the answer.

How satisfied are you with this reply?

Thanks for your feedback, it helps us improve the site.

How satisfied are you with this response?

Thanks for your feedback.

Kod D000-0185 oznacza, że konsola nie ma urządzenia magazynującego, gdzie można zainstalować zawartość. Czyli konsola nie wykrywa dysku twardego. Wejdź w system-->pamięć masowa-->dysk twardy. Sprawdź czy na dysku znajduje się conajmniej 256 Mb wolnej pamięci i napisz tutaj.

Sorry this didn't help.

Konsola była kupiona w sklepie, nowa i nieużywana. Połączenie z internetem nawiązuję bezprzewodowo (przez router), ale gdy próbuję połączyć się z xbox live, pojawia się komunikat o błędzie połączenia. Pojawia się wskazówka, by wyłączyć modem, router i konsolę na minutę i spróbować jeszcze raz, ale to nie pomaga. Kiedy chciałam wgrać aktualizację za pomocą płyt (próbowałam różnych) pojawia się komunikat o braku lub nieodnalezieniu pamięci( a mam jeszcze wolne prawie 3G). Kody błędów pojawiają się: przy użyciu płyty D000-0185, przy użyciu USB C000-0185

Sorry this didn't help.

A czy konsola została zakupiona w sklepie, czy od osób trzecich? Opisz dokładnie w jaki sposób łączysz się z usługą oraz jaki błąd się pojawia.

Sorry this didn't help.