Problem z xboxem online.

Witam , gram sobie w fife 12 postanowilem ze chcialbym zagrac online , niestety nie kupilem konta gold ale posiadam kabel od routera przez co mi sie laczy , wiem ze bez golda sobie nie pogram , ale jak mam podlaczony do routera moge sobie pobierac w centrum tworzenia rozne rzeczy... Moj problem polega na tym że konto wszystko mam , ea jestem podlaczony , ale gdy wchodze w centrum tworzenia pojawia mi sie tam okienko ze zgoda rodzicielska cos tam nie odpowiada , w ustawieniach glownego panelu xboxa ustawilem w dziale "rodzina" czy w cos w tym stylu na dostepne czy domyslne i problem nadal sie pojawia przez co nie moge sobie posciagac roznych rzeczy...

Sory za bledy ort. i za nie odpowiednie slowa ale na szybko pisalem i nie pamietalem co tam pisalo.

Chciałbym aby ktos kto zna sie na fife i xboxie mi pomogl , z gory dzieki i z niecierpliwoscia czekam.

PS. Ten kod co na fifa12 nie mam bo brat cos wczesniej robil i zgubil to... Ale cos mysle ze bez tego to pojdzie wiec prosze o pomoc. 

Question Info

Last updated July 4, 2018 Views 4 Applies to:

I Chciałbym jeszcze aby ktos mi wytlumaczyl jak to sie sciaga? Wiem tylko to ze na ea.com zalogowuje sie , idze w dzial fify , centrum tworzenia , robisz sobie zawodnika lub druzyne i zapisac ? automatycznie po tym jak sie to zapisze mozna juz sciagac z xboxa? Oczywiscie sie nie rozpedzam bo nie wiem czy w ogole to moze mi pojsc z tym ct. Tylko tak przy okazji pisze jakby ktos mi to wytlumaczyl zebym nie pisal znowu.

Did this solve your problem?

Sorry this didn't help.

Great! Thanks for marking this as the answer.

How satisfied are you with this reply?

Thanks for your feedback, it helps us improve the site.

How satisfied are you with this response?

Thanks for your feedback.