problem z wykupieniem konta gold bon 100zł

panowie prosze o pomoc, chciałem przedłużyć konto gold które skończyło mi się kilka dni temu nie mam żądnego kąta bankowego i karty ,więc zakupiłem zdrapke za 100zł gdyż  nie mogłem znależć tak jak było to dotychczas zdrapki konto gold czy też tych nieszczesnych punktów ,zrealizowałem karte wyświetliło mi że moje obecne saldo uległo zmianie wszystko pięknie do momentu kiedy ,chciałem wykupić golda by móc pograć ,,,,,,okazało sie że nie mogę ,,,,,kwota mego salda jest blada i nie moge skożystać z tej formy zapłaty ,,,mam pytanie ,,,czy jeśli teraz ponownie zakupie zdrapke dajmy na to za 50zł i odrazu wejde zakup konto gold ,,,,,,,zmień forme płatności ,,,,,,,,,zobacze swoje konto z kturego nie moge skożystać ,,,,peypal,,,,,,inne,,,,i na dole jest zrealizuj kod jeśli wpisze ten kod o wartości 50zł to konto mi sie odnowi które kosztuje 39.99 za jeden miesiąc czy ponownie całakwota zostanie na moim koncie z kturego nie bede mógł skorzystać.poprosze pomoc ,,,,dzięki

Question Info

Last updated July 4, 2018 Views 2 Applies to:

Wydaje mi się, że środkami które są przypise do konta nie da się wykupić abonamentu gold. (W każdym razie jak były MSP to się nie dało i sądze, że się to nie zmieniło). Musisz albo kupić zdrapkę/kod z abonamentem albo kupić ten abonament za pomocą karty.

Did this solve your problem?

Sorry this didn't help.

Great! Thanks for marking this as the answer.

How satisfied are you with this reply?

Thanks for your feedback, it helps us improve the site.

How satisfied are you with this response?

Thanks for your feedback.

Pieniędzy na tym koncie nie możesz wykorzystać na nic, dopóki nie przypiszesz do profilu karty lub konta PayPal, do którego karta jest już przypisana. Problem ten był zgłaszany do Microsoftu już dawno temu, mówili, że go znają i pracują nad rozwiązaniem. Do dzisiaj nic się w tym temacie nie zmieniło i cisza.

Did this solve your problem?

Sorry this didn't help.

Great! Thanks for marking this as the answer.

How satisfied are you with this reply?

Thanks for your feedback, it helps us improve the site.

How satisfied are you with this response?

Thanks for your feedback.