Problem z połączeniem z usługą Xbox LIVE i zmianą tagu.

Zmieniłam dziś tag gracza na komputerze ale na konsoli pozostał stary tag. Jeżeli chodzi o internet to w porządku,  jest połączenie. Ale gdy chce zalogować się na ten profil pokazuje się monit z informacją, że ten profil nie może być używany po czym  następuje odłączenie od Xbox LIVE. Podejrzewam, że to właśnie przez zmianę tego tagu..tylko nie wiem co mam teraz zrobić?? Chciałam ponownie wprowadzić stary tag na komputerze ale niestety nie mam już tej możliwości, a gdybym zmieniła na konsoli to i tak będą one różne(bo próbowałam wprowadzić na konsoli ten sam co na komputerze- nie dało się), więc nie wiem czy to zadziała. Proszę o pomoc i wskazówki. 

Question Info

Last updated July 3, 2018 Views 467 Applies to:

Ja mam ten problem i nie moge rozwiązać, Prosze paniom agate czy jak zrobie tak jak na tej stronie to nie usuną mi sie Gemsy ? i osiągniencia ?

Did this solve your problem?

Sorry this didn't help.

Great! Thanks for marking this as the answer.

How satisfied are you with this reply?

Thanks for your feedback, it helps us improve the site.

How satisfied are you with this response?

Thanks for your feedback.

Rozumiem że zmiana taga przebiegła pomyślnie aż do momentu próby logowania po zmianie taga ? Być może system mulił i potrzebował "chwilkę" żeby zaktualizować dane. Po prostu sprawdź jeszcze raz czy wszystko jest już ok, jeśli kłopot nadal występuję to zgłoś to na infolinii ms.

Sorry this didn't help.

OK, rozwiązałam problem za pomocą tej strony

support.xbox.com/.../error-code-80070571

Sorry this didn't help.

Pisze już troche późno ale mógłby mi ktoś pomóc? Mam ten sam problem co Agata ale ja mam konto gold,zmieniłem tag gracza na komputerze a na xboxie 360 nie moge się zalogować i zmienić tego tagu,nie chce stracić konta gold bo wydałem na niego 80 zł

Sorry this didn't help.

Tak wszystko było w porządku do tego momentu. Dziś próbowałam sie ponownie zalogować i nadal to samo. Najpierw komunikat 'odłączono od usługi Xbox LIVE' a następny 'przepraszamy ten profil nie może uzyskać połączenia z Xbox LIVE na tej konsoli. Aby to naprawić pobierz go ponownie' . O co chodzi ??

Sorry this didn't help.