Problem z połączeniem po zmianie nazwy konta.

Na wstępie zaznaczam że konsolę użytkuję od dłuższegoczasu, jednak jeżeli chodzi o opcje wiążące się z włączeniem do tego internetu to jestem początkujący.

Tak więc problem wygląda następująco, założyłem jakiś czas temu konto na www.xbox.com i nie pamiętam już jak, efektem tego było nowe konto na konsoli o nazwie 'CountryConch30'. Teraz postanowiłem uaktywnić usługę xbox live, jednak wcześniej chciałem zmienić nazwę urzytkownika którą wygenetrował system, kiedy to zrobiłem na stronie, wyłączyłem konsolę i uruchomiłem ponownie żeby zobaczyć czy na konsoli nazwa została zmieniona, ale nie moge sie zalogowac na ten profil poniewaz wyskakuje komunikat ze:

"Dane konta w usłudze Xbox Live są nieprawidłowe. Użyj profilu, który zawiera prawidłowe dane konta lub pobierz profil z usługi Xbox Live."

Bardzo proszę o pomoc i opisanie krok po kroku jak mam to zrobić, za pomoc serdecznie dziekuje :) i pozdrawiam.

Question Info

Last updated July 4, 2018 Views 44 Applies to:

na konsoli wybierz "Odzyskaj tag gracza", podaj mail i hasło, powinno działać

Did this solve your problem?

Sorry this didn't help.

Great! Thanks for marking this as the answer.

How satisfied are you with this reply?

Thanks for your feedback, it helps us improve the site.

How satisfied are you with this response?

Thanks for your feedback.

Dzieki wielkie, śmiga. A jeszcze takie pytanie, czy na odres orozliczeniowy przychodzi jakas poczta badz cokolwiek ważnego? ponieważ ieszkam w anglii od niedawna można powiedziec i moj adres jest zmienny, dane ktore mi przyjelo tycza sie poprzedniego juz adresu, z gory dzieki za odp :)

Sorry this didn't help.

nie sądzę, MS to raczej wszystko elektronicznie załatwia

Sorry this didn't help.