Problem z kontrolerem

Mam problem z kontrolerem. Otóż jakimś cudem w jednym czasie z sąsiadem logowaliśmy swoje kontrolery i w obecnej chwili ja mam kontrolę nad swoim i jego xboxem i odwrotnie jest tak samo. Załączając u siebie konsolę u sąsiada załącza się również. W związku z tym mam pytanie. Jak rozłączyć kontrolery z xboxem? Próbowaliśmy już nowego wyszukiwania kontrolerów. ale za każdym razem po załączeniu mojego kontrolera załącza się konsola u sąsiada (przy wyszukiwaniu konsola u sąsiada była odłączona od prądu, mimo to po ponownym podłączeniu do prądu mój kontroler uruchamia jego konsolę) i odwrotnie podobnie. Z góry dziękuję za jakąś poradę, ponieważ jak to stwierdził mój syn nasze konsole żyją własnym życiem ;). 

Question Info

Last updated July 4, 2018 Views 3 Applies to:

nie mam rozwiązania, ale to dziwne, ze strony xbox: The controller can be connected to only one console at a time. You can connect the controller to a different console, but the connection to the previously connected console will be lost (http://support.xbox.com/en-GB/xbox-360/accessories/connecting-game-controllers)

ja podłączając kontroler do innej konsoli zawsze traciłem połączenie z tą poprzednią i musiałem potem od nowa podłączać, więc nie mam zielonego pojęcia dlaczego u Ciebie jest inaczej

Did this solve your problem?

Sorry this didn't help.

Great! Thanks for marking this as the answer.

How satisfied are you with this reply?

Thanks for your feedback, it helps us improve the site.

How satisfied are you with this response?

Thanks for your feedback.

Przenieście konsole możliwie najdalej od siebie. To jedyne rozwiązanie jakie przychodzi mi do głowy. Czasami problem nie leży w samej konsoli czy jej oprogramowaniu, a właśnie w padzie. Niestety nie ma możliwości ingerowania w sposób działania pada. Możliwe też, że pad wysyła na tyle silny sygnał do konsol, że przechodzi on przez ścianę, a informacja zwrotna o zalogowaniu do systemu jest na tyle słaba, że nie dochodzi z konsoli zza ściany. Pad nie wie, że jego sygnały odbierają 2 konsole.

Did this solve your problem?

Sorry this didn't help.

Great! Thanks for marking this as the answer.

How satisfied are you with this reply?

Thanks for your feedback, it helps us improve the site.

How satisfied are you with this response?

Thanks for your feedback.