Problem z doładowaniem konta

Witam! Problem polega na tym, że kupiłem zdrapkę na 15 euro doładowującą konto Live. Oczywiście jak to zwykle bywa, nie skończyło się na tym, że wpisałem kod i poszło wszystko jak trzeba. Po wpisaniu kodu na konsoli wyskakuje mi zapytanie o dodanie 15zł do konta... Interes życia, kupić 15zł za 60. Pomyślałem, że coś jest nie tak z konsolą, więc wszedłem na stronę xbox.com i tam wpisałem kod, pokazałó 15 euro jednak wyskoczył błąd związany z regionem ( konto polskie, mieszkam w niemczech ), więc na stronie zmieniłem na niemcy. Kod przyjęło na 15 euro, z tym, że pieniądze nie przeliczyły się tylko na koncie microsoft dodano nową walutę DE ( kompletnie o tym nie pomyślałem ). I co teraz zrobić? Mam 15 euro osobno i moje zł osobno. Dodam, że tą metodą dodawałem pieniądze już kilka razy i wszystko szło dobrze. Nie wiem czy to błąd z xbox live, że pokazazl 15zł zamiast euro. Kod był jak najbardziej sprawny, działający w całęj europie.

Pytanie brzmi czy da się jakoś odzyskać te pieniądze? Głównie chodzi o to, żeby "przelać" to na polską walutę na koncie microsoft. Nie migruję konta, bo tymi pieniędzmi "doładowałem" sobie konto, gdyż do czegoś mi po prostu brakowało.

Serdecznie pozdrawiam!

Question Info

Last updated July 4, 2018 Views 2 Applies to:

Microsoft nie przelicza walut. Jeśli zdrapka jest tylko na Euro, nijak nie będziesz miał z tego złotówek.

Did this solve your problem?

Sorry this didn't help.

Great! Thanks for marking this as the answer.

How satisfied are you with this reply?

Thanks for your feedback, it helps us improve the site.

How satisfied are you with this response?

Thanks for your feedback.