Porównanie mojego lapka do xbox one

Moja  specyfikacja sprzętowa PC to

Grafika AMD HD 88500m

procesor 17 4500 cpu

8 G RAM

Dysk 1 T

Parametry xbox one

• Procesor: osiem rdzeni, x86-64 AMD Jaguar 1,75 GHz (w PS4 jest taktowany na 1,6 GHz)
  • Pamięć: 8 GB DDR3 2133 MHz (5 GB dla gier) o przepustowości 68,3 GB/s + 32 MB pamięci eSRAM o dwukierunkowej przepustowości 102 GB/s (w sumie 204GB/s)
  • Układ graficzny: AMD Graphics Core Next o mocy obliczeniowej 1,31 TFLOPS, 768 procesorów strumieniowych (dla porównania PS4 ma 1152)
  • Dysk twardy: 500 GB (realnie: ok. 400 GB), niewymienny, możliwość podłączenia dysku zewnętrznego
  • Napęd: 6x Blu-Ray, 8x DVD
  • Kontroler: bezprzewodowy Xbox One
  • Kamera: Kinect drugiej generacji, rozdzielczość 1080p, czujnik podczerwieni
  • Wejścia/wyjścia: 3x USB 3.0 (dwa z tyłu), HDMI 1.4, AV, optyczne złącze S/PDIF, port LAN, Kinect
  • Łączność: Ethernet, Wi-Fi 802.11n
  • Kompatybilność wsteczna: brak
  • Zasilacz: zewnętrzny
  • Wymiary: 33,3 x 27,4 x 7,9 cm (szer. x wys. x dł.)

Nie wiem czy można konsole do PC porównywać można ale jak sprawdzałem do konsola xbox one jest identyczna do parametrów do mojego  lapka a nadchodzące premiery co nadchodzą mieszczą mi się prawie na minimalnych lub średnich wymaganiach sprzętowych. I pozostało pytanie pytanie inwestować w Pc czy xbox one. Na nowego PC który by służył do gier muszę wyłożyć 5000 - 7000 a dla mnie kwota jest nieosiągalna na chwilą obecną do stanu mojego budżetu. Proszę powiedzcie mi czy warto inwestować w PC na pewno będę kupował starsze tytuły ale czy warto kupować grę która pójdzie mi na minimalnych wymaganiach a na xbox one będzie ładnie wyglądała bez żadnych problemów technicznych. Jeszcze raz proszę poradnie mi w co inwestować. 

Question Info

Last updated July 4, 2018 Views 7 Applies to:

Sprawa prosta. Bierz PS4 ;)

A tak na serio brałbym XO.

Garbienie się przed 15"-17" z myszką w ręce dalekie jest od komfortu IMO.

Did this solve your problem?

Sorry this didn't help.

Great! Thanks for marking this as the answer.

How satisfied are you with this reply?

Thanks for your feedback, it helps us improve the site.

How satisfied are you with this response?

Thanks for your feedback.