Polski Xbox Live

Temat do dyskusji ogólnej na temat polskiej wersji usługi Xbox Live. Porozmawiaj o nowościach na Rynku Xbox Live, polskich akcjach, obniżkach itd. Jeśli masz jakiś problem natury technicznej z Xbox Live, to zajrzyj do osobnego tematu - http://forums.xbox.com/pl-pl/polskie_forum_xbox_360/f/195/t/335.aspx.

Question Info

Last updated July 4, 2018 Views 27 Applies to:

* Please try a lower page number.

* Please enter only numbers.

mam pytanie . prosze nie odpowiadać typu "jesteś śmieszny". a więc można gdzieś zkładać propozycje dot xbox? gdyż każdy chciał by aby powstał polski inside. a do pracy nie brakło by chętnych. oglądalność mała by nie była. sorki za ortografie ale piszę z telefonu

Did this solve your problem?

Sorry this didn't help.

Great! Thanks for marking this as the answer.

How satisfied are you with this reply?

Thanks for your feedback, it helps us improve the site.

How satisfied are you with this response?

Thanks for your feedback.

Znając życie, oficjalnej odpowiedzi nie dostaniesz na to pytanie. Z tego co na dzień dzisiejszy wiadomo to polski oddział MS nie ma żadnego wpływu na zawartość polskiego Live. Jeżeli ma, to się do tego nie przyznaje i za pół roku ogłoszą kolejny przełom - ruszy polski 'inside xbox' na który też wszyscy będą narzekali, a MS będzie się tłumaczył, że nie ma wpływu na polską wersję 'inside...'

Tak wię w skrócie odpowiedź na twoje pytanie: nie.

Sorry this didn't help.

hmm... trochę szkoda że ms lekko olewa polskich graczy. To że sprawili nam live to dopiero połowa sukcesu :( a poza tym i tak nic nie możemy.

Sorry this didn't help.

Witam

Tak się zastanawiam bo ok 2 miesiące temu zakupiłem promocyjną ofertę xbox live gold 3m-ce plus 800 punktów, które miały zostać doładowane do 8 tygodni.. i tak czekam i czekam i nic! czy ktoś brał udział w tej promocji? Jak tak to czy coś z tego wynikło? Proszę o odpowiedź z góry dzięki, pozdrawiam :)

Sorry this didn't help.

Inside lepiej niech po prostu ciągną ze stanów - Larry jest świetny.

Czy ktoś jednak jest w stanie powiedzieć kiedy Kinect zacznie gadać/słuchać po polsku lub chociaż w Polsce?

Kiedy zostanie dodane Zune, chociażby ta nędzna iPla aby robiła za Netflix itd? TV na żywo?

Każde kolejne E3 przynosi coraz fajniejsze bajery dla Xboxa, i NIC nie działa albo w całej europie albo tylko w naszym grajdole.

Kiedy Bing u nas ruszy?

Sorry this didn't help.

Też interesują mnie odpowiedzi na pytania Auxxy, kiedy polski XBL zrówna sie z poziomem zagranicznego.

Odpowiedz typu "załóż sobie konto UK albo USA to będziesz miał"  nie interesuje mnie i jest śmieszna, jeśli tak miabym zrobić to po co polski XBL

Sorry this didn't help.

Nawet zrobienie konta na US niewiele daje poza Larrym, niestety nie mam karty kredytowej z USA więc Zune, Netflix i generalnie wszystkie te usługi są dla mnie wyłączone. W dodatku nawet jeśli ogarnąłbym kartę kredytową z adresem w USA to musiałbym jeszcze kupić VPN z IP amerykańskim. To jest zabawa dla napalonego i znudzonego 15 latka lub milionera który nie ma co robić - kupiłem konsolę, chcę kupić Kinecta, kupuję gry i mam abonament - jestem normalnym facetem i chcę jak normalny człowiek z Europy mieć dostęp do usług jakie należą mi się jak psu zupa.

Sorry this didn't help.

Skąd wniosek, że się należą? MS nigdzie nie zobowiązał się do wprowadzania wszekich swoich usług w każdym kraju. Masz polskie konto, dostajesz to co każdy z takim kontem. I niestety nic na to nie poradzisz. Oficjalnej odpowiedzi też się tu raczej nie usłyszy, więc pozostaje tylko liczyć na to, że za kilka lat z nowym xboxem dostaniemy też nowe, w pełni sprawne xbox live...

Sorry this didn't help.

Problem jest tego typu, że jeśli za każdym razem będziemy tak podwijali ogon i mówili, że nikt nam nic nie obiecał to faktycznie nic nie dostaniemy. Po co mają nam dawać Zune, Inside Xbox itp jeśli tak czy siak płacimy taki sam abonament jak wszyscy inni? Trzeba zrozumieć kilka rzeczy: jest nas mało, więc takie usługi jak Inside Xbox będą stanowczo za drogie w realizacji dla naszego rynku. OK, dajcie Larry'ego i nikt nie będzie marudził. Jednakże wysłanie kilku managerów do ZAIKS, TVN czy innej instytucji która chce zarabiać w internecie i podpisanie z nimi umowy o streamowaniu contentu nie powinno być aż tak trudne. To chyba mogą zrobić? Infrastruktura jest, klienci są więc w czym problem? To samo tyczy się polskiego Kinecta - mam Windows Phone 7, mam Windowsa 7 i wszystko to nie obsługuje języka polskiego. To nie jest chyba aż taki problem jeśli nawet iPod shuffle to obsługuje? Wydali 8,5 mld $ na 170 mln użytkowników Skype przy 500 mln własnych, to chyba nam też mogą trochę dorzucić? Szczególnie, że teraz Marketplace wchodzi do polski więc CAŁA infrastruktura komercyjna Microsoftu w Polsce jak najbardziej działa.

Sorry this didn't help.

Ten tego... Windows 7 nie obsługuje języka polskiego? dziwne... bo mój jak najbardziej... Dajcie Larrego? Jasne, i wyskoczy kolejny Auxxy i powie, że skoro mieszka w Polsce i płaci taki sam abonament jak ci w USA to powinien mieć Inside po polsku. I że nie powinniśmy podwijać ogona itp itd.

Wiemy niestety, że polski MS nie ma wpływu na cokolwiek co znajduje się w XBL, więc tak czy siak, nic z tego nie będzie... niezależnie od tego co byśmy sobie wyśnić chcieli.

A przynajmniej MS nic nam nie powie i może za rok zaskoczy czymś... ale to tylko można sobie właśnie cichutko pomazyc...

Sorry this didn't help.