Po aktualizacji błąd 83118853 i brak dostępu do xbox live

Witam

W piątek po aktualizacji Xboxa 360 wyskoczył synowi błąd 83118853 i wyrzuciło go z usługi "live".

Zgodnie z zaleceniami syn zalogował się na komputerze na swoje konto live, gdzie pojawił się komunikat "You need a parent's permission", gdy się zalogowałem jako rodzic i wyraziłem zgodę otrzymałem info, że muszę uzupełnić dane jak imię, nazwisko itp. Ponownie wpisałem moje dane, które były już wcześniej kompletne, ale to nie pomogło bo wciąż wyskakują te same komunikaty co wyżej. Próbowałem przez kilka dni i wciąż ten sam efekt, brak dostępu do usługi live na koncie syna (moje konto jako dorosłego działa bez problemu).

Dodzwoniłem się rano do pomocy technicznej i się okazało, że jestem pierwszą osobą która się zgłasza z tym problemem, chyba pierwszą z Polski, bo na angielskojęzycznym forum ludzie piszą już o tym błędzie od 12.12.2013 http://forums.xbox.com/xbox_forums/xbox_support/xbox_360_support/f/9/t/1644950.aspx

Mam pytanko, czy ktoś oprócz mnie z polskim kontem "live" ma ten sam problem, czy tylko mnie spotkało to "szczęście"?

Question Info

Last updated July 4, 2018 Views 10 Applies to: