PIERWSZE KROKI - Proszę o pomoc w pierwszym użytkowaniu xboxa360 - MrsDolar

Witam chcialbym poprosić kogoś o pomoc w pierwszych krokach obsługi.

Zacznę od tego że konsole kupiłem tydzien temu i chciałbym w pełni korzystać z możliwości. 

CO JUŻ POTRAFIĘ TO :)

1. Udało mi się kupić zdrapkę załadować punkty i sciągnąć grę.

2. Pościągałem kilka demówek i szukam gier ktore mi sie podobają.

3. Grałem przez net przez przypadek z kimś w ping-ponga i nawet slyszalem osobe ale niestety w innym języku - jak zagrać z polakami.

Czy ktos mi moze powiedziec jak zalogować sie do kinect mesenger bo wyskakuje mi błąd  ....0x80048834.... i nie wiem co to 

i moze mi ktos nakreslic o co chodzi z kontem GOLD a w jaki sposob ja mam opcje neta przecież nic nie włączałem ??? proszę o podpowiedz  

Question Info

Last updated July 4, 2018 Views 19 Applies to:

i jeszcze mam pytanie bo na xboxie mam założone konto MrsDolar a tutaj mam inna nazwe jak to skonfigurować, i jeszcze pytanie - gram z drugą osobą i chce zeby wykrywał ją jak jej awatara jak to zrobić żeby było widać jej ludzika ktorego sobie stworzyła a także żeby wykrywało też mojego w grach np. kinect sport

Did this solve your problem?

Sorry this didn't help.

Great! Thanks for marking this as the answer.

How satisfied are you with this reply?

Thanks for your feedback, it helps us improve the site.

How satisfied are you with this response?

Thanks for your feedback.

z tym graniem przez  net'a to masz  zapewne wersje konsoli slim to wifi sie uruchomiło , jak chcesz grac z polakami to najlepiej skontaktuj sie z kims na forum (w innym dziale) , z kinektem nie pomoge bo nie posiadam a żeby mieć konto GOLD i grać przez net'a to musisz je wykupic ( w sklepie w postaci zdrapki^^ , dashbordzie , albo przez strone int. etc. ) po zakupie nowej konsoli i aktywowaniu na niej live ( załozeniu konta w xbox live ) masz 1 miesiąc free GOLD a z tym nickem to chyba musisz  w dashbordzie w opcjach profilu poszukac tez mialem inny nick i zmieniłem na ten własciwy ^^ ale nie pamietam gdzie tam majstrowałem...  z tym kupowaniem za MSP to nie musisz miec ( chyba) konta GOLD ale ręki nie dam (do pobrania demek gier wystarczy podłączenie do net'u ) ..  zeby wykrywalo avatara drugiej osoby to musi sie zalogowac na drugiego pada xd ja z tym nie mam problemu-.-  ... ale może nie o to Ci chodziło ;d  ( z gra kinect sport nie miałem styczności więc nie pomoge )

Sorry this didn't help.

Co do nicku to sprawdź czy zalogowalaś sie na xbox.com tym samym emailem i hasłem jakie masz przypisane do konta MrsDolar.

Do zakupów  nie potrzeba konta gold. Gold daje wcześniejszy, o tydzień, dostęp do nowych dem. Są też cotygodniowe promocję dla posiadaczy konta gold.(Jest gdzieś w dashu zakładka z tymi promocjami).

Sorry this didn't help.

ok a jak wy tutaj połączyliscie konto z konsoli z tym kontem tutaj na tej stronie ???

Sorry this didn't help.

jak połaczyc konto na komupterze z tym na konsoli ....tak jak wy macie - zdjecia awatara i punkty doswiadczenia z obrazkami gier ?? ?

Sorry this didn't help.

live.xbox.com/.../Profile

live.xbox.com/.../Profile

To są 2 różne konta. Jak chcesz mieć awatara itd. to zaloguj sie na tej stronie na koncie MrsDolar.

Sorry this didn't help.